۰

مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س)معرفی شد

قم نیوز: مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س) با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی برگزار شد.
مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س)معرفی شد
مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س)معرفی شد
مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س)معرفی شد
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا(س) با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی برگزار شد.

به گزارش قم نیوز مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمود مدنی برگزار شد.

در این مراسم، مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام طی حکمی، حجت‌الاسلام‌ حسن ترکاشوند را به عنوان مدیر گروه علمی آموزشی کلام اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده:

«بی‌تردید از اساسی‌ترین وظایف حوزه‌های علمیه، پاسداری از اندیشه و عقاید اسلامی است که سنگ زیربنای همه احکام و اخلاق و سایر معارف الهی محسوب می‌شود و در دوران معاصر با توجه به هجوم شبهات و گستردگی پرسش‌ها و توطئه‌های فراوان فرقه‌سازی اهمیت این مسئله صدچندان شده است.

پرورش طلاب آگاه به زمان، مسلط بر ارکان عقاید اسلامی، توانمند در پاسخگویی به شبهات در گرو برنامه‌ریزی دقیق و ژرفی است که از انتظارات ما از گروه علمی آموزشی کلام اسلامی است. همانگونه که توجه به اقتضائات زمان و مکان و به ویژه نسبت به دروس طلاب غیرایرانی در چارچوب برنامه‌های مصوب ضرورتی انکارناپذیر است.

امید است جنابعالی با استعانت از خدای متعال و توسل به ذیل عنایت معصومین علیهم‌السلام و به ویژه حضرت صدیقه طاهره علیهاالسلام با وقت گذاری مناسب و بهره‌گیری از اساتید برجسته و رایزنی با صاحبان اندیشه در ایجاد تحولی شایسته در این مسیر ارزشمند موفق باشید.

روشن است که این برنامه‌ریزی ها و پیگیری‌ها با همراهی و همکاری همه واحدهای مرتبط مثمر ثمر خواهد بود و بنده همه آنان را به این همکاری صمیمانه و جدی دعوت می‌کنم».

در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی از زحمات و تلاش‌های ارزنده حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالرحیم سلیمانی بهبهانی در این سمت قدردانی کرد و لوح تقدیر به وی اهدا شد.
انتهای پیام / 137
جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰
کد مطلب: 75832
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *