۰
رئیس پلیس راه استان قم عنون کرد؛

احتمال ممنوعیت مجدد تردد در محور قم – کهک

قم نیوز: سرهنگ پناهی گفت:درصورت طغیان رودخانه وسیلابی شدن،احتمال ممنوعیت مجددترددخودرو‌هادر محورقم–کهک بااعلام ستادبحران استان اعمال می‌شود.
احتمال ممنوعیت مجدد تردد در محور قم – کهک
احتمال ممنوعیت مجدد تردد در محور قم – کهک
به گزارش قم نیوز سرهنگ مختار پناهی رئیس پلیس راه استان قم با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل هواشناسی مبنی بر شدت بارش ها، از مردم خواست از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه روز گذشته با طغیان رودخانه و سیلابی شدن مسیر کهک ممنوعیت تردد در این محور تا یک بامداد اعمال شد، عنوان کرد: در صورت اعلام ستاد بحران، مجدداً در محور "ورجان – لنگرود" ممنوعیت تردد خودرو‌ها اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به این که کلیه محور‌های استان اعم از اصلی و فرعی لغزنده است، از رانندگان خواست نسبت به رعایت فاصله طولی و تردد با سرعت مطمئنه اهتمام داشته باشند چراکه با وجود چاله‌هایی که از آب پر شده و اینکه قدرت اصطکاک در شرایط لغزنده بودن جاده کم است، احتمال واژگونی خودرو‌ها وجود دارد.

سرهنگ پناهی با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح نوروزی در استان ۳ فقره تصادف به وقوع پیوسته و ۳ نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند،عنوان کرد: در هر ۳ مورد، علت اصلی خستگی و خواب آلودگی راننده و خروج از جاده خودرو‌ها بوده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به آغاز دور دوم سفر‌های نوروزی از رانندگان خواست به دلیل غلبه خستگی و خواب آلودگی، با رعایت جوانب احتیاط پس از هر ۲ ساعت رانندگی به مدت ۱۵ دقیقه استراحت کنند.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب: 75978
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *