۰

10670 بازرسی از مراکز عرضه کالا و خدمات قم انجام شد

قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای بهمن ماه 97 تا پایان پنجمین روز از فروردین 98 بیش از 10 هزار و 670 بازرسی از فروشگاه ها و واحدهای مختلف عرضه کننده کالا و خدمات قم توسط بازرسان صمت صورت گرفته است.
10670 بازرسی از مراکز عرضه کالا و خدمات قم انجام شد
10670 بازرسی از مراکز عرضه کالا و خدمات قم انجام شد
به گزارش قم نیوز محمود سیجانی درپایان چهارمین جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائران قم در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این بازرسی ها که در قالب طرح نظارتی ویژه ایام نوروز انجام شده 836 پرونده تخلف تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی ارزش این تعداد پرونده را بالغ بر 130 میلیارد ریال دانست و افزود: گران فروشی، 3 فقره عرضه خارج از شبکه مرغ و 2 مورد نیز عرضه خارج از شبکه گوشت از جمله موارد این تخلف ها بوده است.

سیجانی همچنین تعداد بازرسی های انجام شده از 29 اسفند تا پنجم فروردین را نیز یک هزار و 230 مورد ذکر کرد و گفت: در نتیجه این اقدام ها 130 پرونده تخلف به ارزش 20 میلیارد ریال تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شده است.

وی یادآور شد: عرضه خارج از شبکه مرغ و گوشت و همچنین نهاده های دامی مانند سویا و ذرت از تخلف های درج شده در این پرونده ها می باشد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: طی 2 ماه گذشته و از آغاز طرح ویژه بازرسی از مراکز فروشگاهی و تجاری استان حدود چهار هزار بازرسی نیز توسط اتاق اصناف قم انجام که در جریان آن 344 پرونده به ارزش یک میلیارد و 650 میلیون ریال تشکیل شده است.

حدود 35 هزار واحد صنفی و 60 اتحادیه زیرمجموعه اتاق اصناف قم فعال می باشند.

انتهای پیام/ 110
چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۱
کد مطلب: 75985
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *