۰

طرح سه فوریتی مجلس برای اقدام متقابل عليه اقدام خصمانه آمريكا

قم نیوز: عضو هيأت رئيسه مجلس از تهيه طرح طرح سه فوریتی مجلس براي اقدام متقابل عليه اقدام خصمانه آمريكا خبر داد. 
طرح سه فوریتی مجلس برای اقدام متقابل عليه اقدام خصمانه آمريكا
طرح سه فوریتی مجلس برای اقدام متقابل عليه اقدام خصمانه آمريكا
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح سه فوریتی مجلس خبر داد و اظهار داشت: قبلا فراکسیون نمایندگان ولایی طرح دو فوریتی در محکومیت اقدامات خصمانه آمریکا تهیه کرده بود. 

وی افزود: در این طرح دو فوریتی دولت آمریکا را حامی تروریست و نیروهای فرماندهی مرکزی آمریکا را تروریست و  پایگاه‌هایی که در منطقه دارند را به عنوان پایگاه‌های تروریستی می‌شناسیم. 

وی ادامه داد: در طرح سه فوریتی نیز ما این حق را به نیروهای مسلح تمام کشورهای دنیا به ویژه ارتش‌های آزادیبخش و جهادی دادیم تا در برخورد با نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی، ایالات متحده و در غرب آسیا اقدام متقابل نظامی کنند. 

وی ادامه داد: همچنین طی این طرح سه فوریتی، در صورت دستگیری این افراد، آنها را جهت محاکمه به جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند. 

وی همچنین خاطرنشان کرد: این طرح سه فوریتی از سوی فراکسیون امید تهیه شده است که به امضای دویستن و چند نماینده رسیده است و طرح دو فوریتی نیز توسط فراکسیون نمایندگان ولایی تهیه شده و هر دو طرح به بیش از دویست امضا رسیده است بنابراین احتمالا این دو طرح ادغام  شوند. 


انتهای پیام/113
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب: 76415
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *