۰

حجت الاسلام ذوالنور:سپاه آرزوهای آمریکا برای سیطره در منطقه را نقش برآب کرد

قم نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امام خمینی (ره) فرمودند «اگر دشمن از شما تعریف کرد باید نسبت به حقانیتتان شک کنید اما اگر دشمن در مقابل شما قرار گرفت، بدانید که راه درستی را انتخاب کرده اید» پس این اقدام آمریکا هم نشانه حقانیت و راه درست سپاه است و قطعاً سپاه این مسیر خود را ادامه می‌دهد.
اقدام آمریکا نشانه حقانیت سپاه است/سپاه آرزوهای آمریکا برای سیطره در منطقه را نقش برآب کرد
اقدام آمریکا نشانه حقانیت سپاه است/سپاه آرزوهای آمریکا برای سیطره در منطقه را نقش برآب کرد
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور امروز در واکنش به اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی اظهار کرد: این نخستین باری نیست که آمریکا چنین اقدامی را انجام می‌دهد و پیش از این هم نیروی قدس را به عنوان مصداق تروریسم مطرح کرده بود و همچنین در قانون «کاستا» هم سپاه پاسداران را به عنوان تروریسم مورد تحریم قرار داده بود.

وی با بیان اینکه این اقدام آمریکا منجر به ارتقاء جایگاه سپاه پاسداران در جهان و به ویژه در دل ملت‌های دنیا شد، افزود: مردم دنیا و منطقه منشأ همه بدبختی‌ها به ویژه تروریسم دولتی، مذهبی، تکفیری، بیوتروریسم و دیگر مصادیق تروریسم را آمریکا می‌دانند به همین دلیل زمانی که آمریکایی‌ها سپاه را به عنوان مصداق تروریسم مطرح می‌کنند، محبوبیت و جایگاه معنوی سپاه در دنیا ارتقا می‌یابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکا با این اقدام نمی‌تواند آسیبی به سپاه پاسداران وارد کند چراکه منشأ اقتدار و توانمندی سپاه، داخلی است نه بیرونی و این مسئله ضرری را متوجه سپاه پاسداران نمی‌کند.

ذوالنور تصریح کرد: آمریکا از سپاه پاسداران ضربه خورده است و سپاه همه آمال و آرزوهای آمریکا برای سیطره در منطقه را نقش بر آب کرده است و اگر آمریکا چنین اقدامی علیه سپاه انجام نمی‌داد، باید دچار تردید می‌شدیم.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند «اگر دشمن از شما تعریف کرد باید نسبت به حقانیتتان شک کنید اما اگر دشمن در مقابل شما قرار گرفت، بدانید که راه درستی را انتخاب کرده اید» پس این اقدام آمریکا هم نشانه حقانیت و راه درست سپاه است و قطعاً سپاه این مسیر خود را ادامه می‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حال تدوین یک طرح دوفوریتی برای مقابله با این اقدام آمریکا است و در صورتی که آمریکا این تهدید خود را عملیاتی کند، ما هم با آنان مقابل به مثل می‌کنیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲
کد مطلب: 76423
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *