۰

آغاز دوره های جدید «تربیت پژوهشگر» در مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه

قم نیوز: دوره های جدید تربیت پژوهشگر به همت مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه از ترم جاری آغاز شد و خواهران توانمند جهت حضور در سه هسته مطالعاتی پژوهشی گزینش شدند.
آغاز دوره های جدید «تربیت پژوهشگر» در مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه
آغاز دوره های جدید «تربیت پژوهشگر» در مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه
به گزارش قم نیوز به همت مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه ذیل دو گروه مطالعات کاربردی اخلاق و تربیت و مطالعات کاربردی معارف اسلامی از ترم جاری آغاز شد. پس از فراخوان، ثبت نام و مصاحبه انجام شد و خواهران توانمند جهت حضور در سه هسته مطالعاتی پژوهشی گزینش شدند.

بر اساس این گزارش: دوره های تربیت پژوهشگر مرکز پژوهشهای اسلامی معصومیه در چهار ترم برگزار می شود و همراه با برگزاری جلساتی زیر نظر اساتید، کارگاه های جامع دانش افزایی و مهارت افزایی و نشست های عمومی و تخصصی نیز برای اعضای دوره، برگزار می شود.

اعضای هسته ها در طی جلسات دوره به فراگيری اصول و فنون پژوهش، انجام مطالعات تخصصی به منظور تعميق و توسعه مطالعات تخصصی و نگارش مقاله پژوهشی می پردازند و موظف هستند در مدت دوره، سه مقاله پژوهشی تدوين و تحويل دهند. انتخاب موضوع مقاله پژوهشی در جلسات هسته و انجام پژوهش زير نظر استاد مربوطه انجام می شود.

هسته مطالعاتی پژوهشی «غرب شناسی با رویکرد تمدنی» زیر نظر حجت الاسلام والمسلمین بابایی، هسته مطالعاتی پژوهشی «مرجعیت علمی قرآن» با نظارت حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم و بهره گیری از حجج اسلام والمسلمین بهمنی، موسوی عبادی، رضایی اصفهانی، اعرابی و قطبی و هسته مطالعاتی پژوهشی «عفاف و حجاب» با حضور حجت الاسلام والمسلمین بیاتی آغاز به کار کردند.

انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰
کد مطلب: 76611
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *