۰

دختر هندباليست قم در راه اعزام به مسابقات قهرماني آسيا

قم نیوز: دختر هندباليست قم از سوي كادر فني تيم ملي هندبال دختران نوجوان ايران براي حضور در اردوي جديد اين تيم به منظور اعزام به پيكارهاي قهرماني آسيا دعوت شد.
دختر هندباليست قم در راه اعزام به مسابقات قهرماني آسيا
دختر هندباليست قم در راه اعزام به مسابقات قهرماني آسيا
به گزارش قم نیوز در شرایطی که فدراسیون هندبال میزبانی دور جدید برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران را به هیأت هندبال استان مرکزی سپرده و این اردو در اراک برگزار می‌شود، از بین دختران هندبالیست قم نیز یک بازیکن به اردو دعوت شده است.

در واقع این  ششمین اردوی تمرینی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران است که تا سی‌ام فروردین ماه در اراک برگزار می‌شود و تیم ملی خود را برای اعزام به یکی از مهمترین میادین برون‌مرزی سال 1398 یعنی پیکارهای 2019 قهرمانی هندبال دختران نوجوان آسیا آماده خواهد کرد.

هندبال بانوان قم که در سال‌های اخیر به واسطه سرمایه‌گذاری قابل توجه روی نخبه‌ها و استعدادهای رده‌های سنی پایه رشد و پیشرفت قابل توجهی داشته، بعد از شاگردان زهرا احمدی‌نیا که در تمام رده‌های ملی بازی کردند و در لیگ برتر باشگاه‌های کشور خوش درخشیدند، حالا به نسترن گودرزی به عنوان یک استعداد جدید برای رسیدن به مدارج ملی امیدوار است.

اردوی جدید تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران با دعوت کادر فنی این تیم از 21 بازیکن برگزار می‌شود، در حالی که خدیجه قانع از فارس و فاطمه محمدخانی از اصفهان مسوولیت مربیگری تیم ملی را بر عهده دارند و راضیه فرجی‌پور از استان مرکزی سرپرست تیم ملی نوجوانان ایران است.

برای تشکیل این اردو هندبالیست‌های نخبه و آینده‌دار دختر از استان‌های همدان، خراسان‌رضوی، فارس، اصفهان، مرکزی، قم، آذربایجان شرقی، البرز، کردستان، بوشهر و تهران دعوت شده‌اند، در حالی که فارس با پنج بازیکن دارای بیشترین ملی‌پوش است و اصفهانی‌ها سه بازیکن در این اردو دارند، ضمن اینکه از قم یک بازیکن یعنی نسترن گودرزی دعوت شده‌ است.

انتهای پیام / 113
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵
کد مطلب: 76623
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *