۰
امیر نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش: درد و گرفتاری هموطنان سیل‌زده را درد و گرفتاری خود می‌دانیم

قم نیوز: فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه‌ی بازدید از پایگاه قیام با سربازان استان خوزستانی دیدار و از آن‌ها دلجویی کرد.
درد و گرفتاری هموطنان سیل‌زده را درد و گرفتاری خود می‌دانیم
درد و گرفتاری هموطنان سیل‌زده را درد و گرفتاری خود می‌دانیم
به گزارش قم نیوز امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه قیام در استان قم، علاوه بر بازدید از مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روند ساخت و تجهیز مرکز آموزش وظیفه را نیز بررسی کرد.

وی در ادامه به دیدار چهره به چهره با دانشجویان خلبانی نشست و به گفتگو با آن‌ها پرداخت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین به محض اطلاع از حضور سربازان مقیم خوزستان در این پادگان، به دلجویی از آنان به خاطر جاری شدن سیل در این استان و مختل شدن زندگی عادی مردم و ترک خانه و کاشانه به جهت تأمین محیط امن در هنگام آب گرفتگی پرداخت.

وی در جمع سربازان گفت: خوزستان عزیز و قهرمان، امروز صحنه‌ی همدلی و یکپارچگی همه‌ی آحاد و نهادهای نظامی، دولتی و گروه‌های جهادی شده است. این اتفاق نشان می‌دهد که درد و گرفتاری هموطنان‌مان در سیل اخیر را، درد و گرفتاری خودمان می‌دانیم. ما مکلفیم تا بازسازی کامل مناطق سیل زده و استقرار مجدد هموطنان‌مان در محل زندگی خود، کنارشان بایستیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن اعطای ده روز مرخصی و ابلاغ دستور پرداخت هزینه‌ی سفر سربازان خوزستانی به محل زندگی خود، خاطرنشان کرد: حضور در کنار خانواده و کمک به همشهریان‌تان را مثل خدمت در قرارگاه سربازی مقدس بدانید و پیام همدردی و همراهی ما را به خانواده‌های محترم‌تان ابلاغ کنید.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب: 76686
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *