۰

446 کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد

قم نیوز: فرمانده انتظامی قم گفت: با انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان، 446 کیلوگرم مواد افیونی کشف و ضبط شد.
446 کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد
446 کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد
به گزارش قم نیوز سردار عبدالرضا آقاخانی در گفت و گویی اظهار داشت: در پی تمرکز اقدام های پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان البرز مشخص شد چندتن از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند با یک دستگاه کامیون، مواد افیونی را از یک استان جنوبی به قم و استان های همجوار منتقل کنند که در ادامه با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر قم، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: سپس طی هماهنگی های قضایی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم به محل های مورد نظر اعزام و با کنترل آمد و شد خودروهای عبوری کامیون و همچنین خودرو 206 قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.

وی گفت: سرانجام طی بازرسی از کامیون، 380 کیلوگرم تریاک در قالب 23 بسته، 57 کیلو و 950 گرم حشیش در قالب 50 بسته و 28 کیلو و 200 گرم مرفین در قالب 27 بسته کشف و پنج تن در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در نهایت متهمان به انضمام پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

آقاخانی در پایان با بیان اینکه در سال‌های اخیر اقدام های گسترده‌ای در زمینه مبارزه با مواد مخدر در کشور صورت گرفته است، بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم در زمینه پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 76923
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *