۰

آیت‌الله سعیدی: امر به‌ معروف نشان از بی‌تفاوت نبودن متدینین نسبت به منکر است

قم نیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان قم عمل به فریضه امر به‌ معروف را نشان از بی‌تفاوت نبودن متدینین نسبت به منکر دانست و گفت: یکی از تأثیرات عملکرد آمران به معروف این است که اهل منکر متوجه خواهند شد که متدینین بی‌خیال امر به‌ معروف و نهی از منکر نشده‌اند.
آیت‌الله سعیدی: امر به‌ معروف نشان از بی‌تفاوت نبودن متدینین نسبت به منکر است
آیت‌الله سعیدی: امر به‌ معروف نشان از بی‌تفاوت نبودن متدینین نسبت به منکر است
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سیدمحمد سعیدی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد مرکزی امر به‌ معروف و نهی از منکر استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: در اجرای فریضه الهی امربه‌معروف و نهی از منکر مراحل مختلفی وجود دارد که نتیجه در مرحله آخر محقق می‌شود.

وی  عمل به فریضه امر به‌ معروف را نشان از بی‌تفاوت نبودن متدینین نسبت به منکر دانست و اضافه کرد: یکی از تأثیرات عملکرد آمران به معروف این است که اهل منکر متوجه خواهند شد که متدینین بی‌خیال امربه‌معروف و نهی از منکر نشده‌اند.

  تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) خاطرنشان کرد: هر چند امر به‌ معروف و نهی از منکر در ظاهر تأثیری هم نداشته باشد اما متدینین نباید احساس کنند که ارتکاب منکرات عادی شده است بلکه باید بدانند که با منکر برخورد می‌شود.

وی گفت: اینکه خداوند متعال برای یک پیامبر 950 سال عمر اختصاص می‌دهد اما در نهایت تعداد کمی به دعوت ایشان لبیک می‌گویند و اینکه بعد از پیامبر اسلام(ص) مردم از راه حق دور می‌شوند اثبات می‌کند که همه ما مأمور به وظیفه هستیم و باید به رسالت خود عمل کنیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب: 76930
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *