۰

وزش باد با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر سرعت وزش باد در استان به 70 کیلومتر بر ساعت می رسد.
وزش باد با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری در بعضی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 18 درجه و 35 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم جنوب غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 70 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 19 درجه و 35 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری تا قسمتی ابری در بعضی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم کمی ابری تا قسمتی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 19 درجه و 35 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 18 درجه و 34 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 13 درجه و منطقه کوه سفید با 35 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب: 77858
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *