۰
عضو ستاد دیه کشور:

برگزاری ۳۰۰ جشن گلریزان در کشور

قم نیوز: عضو ستاد دیه کشور با اشاره به اینکه ۳۰۰ جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این جشن ها آگاهی دهی به گروه های در معرض خطر مالی است.
برگزاری ۳۰۰ جشن گلریزان در کشور/آگاهی به گروه های در معرض خطر
برگزاری ۳۰۰ جشن گلریزان در کشور/آگاهی به گروه های در معرض خطر
به گزارش قم نیوز نادر رمضان خواه غروب یکشنبه در مراسم گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد که در سالن اجتماعات دادگستری کل گیلان برگزار شد با اشاره به برگزاری جشن گلریزان در استان‌های کشور اظهار کرد: امسال توسط ستاد بیش از ۳۰۰ جشن گلریزان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نخستین کمک برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط رهبر معظم انقلاب به مبلغ ۴ میلیون تومان پرداخت شد، افزود: به غیر از استان‌های سیل زده سایر استان‌ها برای کمک به هم نوعان خود این جشن را برگزار می‌کنند.

رئیس دفتر مدیرعامل ستاد دیه کشور با تاکید بر اینکه جشن گلریزان تنها به منظور جمع آوری کمک‌های نقدی نیست، گفت: هدف ما آگاهی دهی و ارائه هشدارهای لازم به کارگران و کارفرمایانی در معرض خطر مالی است.

رمضان خواه با اشاره به آزادی ۱۳۰ هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در ۳ دهه اخیر، تصریح کرد: تصویب قانون بیمه شخص ثالث، اصلاح قانون چک که منجر به کاهش چک‌های برگشتی شده از جمله دستاوردهای جشن گلریزان است.

ملت ایران در مسیر کمال معنویت گام بر می‌دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه، اظهار کرد: ملت ایران با اتکا به خداوند مسیر کمال معنویت را انتخاب کردند و در این مسیر گام بر می‌دارند.

علی اوسط اکبری مقدم به کمک خیران در پرداخت جرایم غیرعمد زندانیان اشاره و بیان کرد: امیدواریم استان گیلان در این زمینه در سطح کشور پیشرو باشد و با کمک هموطنان گیلانی باری از دوش خانواده مجرمان غیرعمد برداشته شود.

امسال تمام زندانیان جرایم غیرعمدی گیلان آزاد می‌شوند

مدیر دفتر ستاد دیه گیلان با بیان اینکه بالاترین خدمت شاد کردن قلب خانواده و مسرور کردن زندانیان است اظهار کرد: زندانیان اول امید شأن به خداوند و سپس به دست سخاوتمند مردم است.

یزدانی با بیان اینکه امروز در جشن گلریزان ۱۲ نفر از زندانی آزادی کامل خود را به دست آوردند، افزود: تا ۴۸ ساعت آینده کلیه زندانیان بدهکاران مهریه ۲ تا ۳ سکه‌ای گیلان به جمع خانواده باز می‌گردند.

وی با اشاره به کمک‌های مالی خیران و مسئولان با تاکید بر اینکه امسال تمام مجرمان غیر عمد به جمع خانواده خود باز می‌گردند، ادامه داد: انجمن گیلانیان مقیم تهران نیز گلریزانی برای جمع آوری کمک به آزادی زندانیان غیرعمدی گیلان برگزار می‌کنند.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۰
کد مطلب: 77881
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *