۰

دمای قم به 35 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان 35 درجه خواهد بود.
دمای قم به 35 درجه می‌رسد
دمای قم به 35 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 16 درجه و 31 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 15 درجه و 33 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش ابر و در پاره ای از نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 16 درجه و 35 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 16 درجه و 33 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 10 درجه و منطقه کوه سفید با 34 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب: 78006
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *