۰

کشف 20 کیلو تریاک و حشیش در قم

قم نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به کشف حدود 20 کیلوگرم تریاک و حشیش در استان، از دستگيري یک متهم در این رابطه خبر داد.
کشف 20 کیلو تریاک و حشیش در قم
کشف 20 کیلو تریاک و حشیش در قم
به گزارش قم نیوز این مقام انتظامی اظهارداشت: در پی تمرکز اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد فردی قصد دارد مقادیری انواع مواد مخدر را به یکی از مشتریان خود در یکی از استان‌های شمال غربی کشور تحویل دهد، بنابراین پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضایی، تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اقدام به کنترل نامحسوس محل سکونت متهم شدند.

وی ادامه داد: ماموران با بررسی صورت گرفته تحویل گیرنده مواد مخدر موصوف را هنگام ورود به منزل متهم مشاهده که پس از تحویل گرفتن مواد مخدر با یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 به سمت جاده جعفریه حرکت کرد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با انجام یکسری عملیات پلیسی و تعقیب و گریز، خودروی مذکور در کیلومتر 5 جاده جعفریه متوقف و راننده دستگیر شد.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در بازرسی بعمل آمده از خودروی توقیفی مقدار 5 کیلو و 30 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و 110 گرم حشیش کشف  شد .

وی بیان کرد: ماموران در ادامه با هماهنگی مقام قضائی به محل سکونت متهم اعزام که مشخص شد متهم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده و در بازرسی از محل مقدار 10 کیلو و 430 گرم تریاک، 810 گرم سوخته تریاک، 4 کیلو و 420 گرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح شکاری و 4 فشنگ کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری متهم متواری در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب: 78019
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *