۰
دبیر هیئت کشتی قم :

کشتی‌گیران قمی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ملحق شدند

قم نیوز: دبیر هیئت کشتی استان قم گفت: کشتی گیران قمی در تلاش برای رسیدن به دو بنده تیم ملی در انتخابی المپیک به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ملحق شدند.
کشتی‌گیران قمی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ملحق شدند
کشتی‌گیران قمی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ملحق شدند
به گزارش قم نیوز احمد رضایی اظهار داشت: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از ۱۶ خرداد آغاز شده است که کشتی قم با ۴ کشتی گیر در این اردو حضوری پررنگ دارد و تلاش کشتی گیران ما این است که در هر وزن در مصاف با رقبای خود نظر کادر فنی را برای فیکس شدن جلب کنند.

وی افزود: ۴ کشتی گیر قمی حاضر در این اردو شامل علیرضا نجاتی در ۶۰ کیلو، محمدجواد رضایی در ۶۷ کیلو، مهدی ابراهیمی در ۸۲ کیلو و علی اکبر حیدری در ۹۷ کیلوگرم هستند که هر ۴ نفر دارای سوابق روشنی در تیم های ملی هستند و می‌توان برای همه آنها شانس حضور در تیم ملی قائل شد.

دبیر هیئت کشتی استان قم گفت: هدف برگزاری این اردو، شناخت ترکیب تیم ملی برای رقابت ها در مسابقات کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان است و از این رو، عملکرد نمایندگان کشتی قم در این اردو اهمیت ویژه ای دارد زیرا در سال منتهی به المپیک قرار داریم و کشتی یکی از امیدهای ورزش قم برای المپیکی شدن است.

رضایی بیان داشت: مهدی ابراهیمی و علی اکبر حیدری کشتی گیران رده بزرگسالان ما هستند که هر دو نفر بارها در میادین جهانی و بین المللی حضور داشته اند چنان که حیدری در بازی های آسیایی جاکارتا هم برای ایران روی تشک رفت و هر ۲ نفر این ظرفیت را دارند که به دوبنده تیم ملی برسند.

وی عنوان کرد: نجاتی و رضایی، چهره های جوان تر ما هستند که البته هر ۲ نفر در مسابقات رده های سنی پایه آسیا و جهان افتخار آفرینی کرده اند و قدم جای پای بزرگان می گذارند و این ۲ فرنگی کار خوش آتیه، آینده کشتی قم را می سازند و جضور آنها در اردوی تیم ملی بزرگسالان یک تجربه مفید و مهم برای آنها به شمار می رود.

انتهای پیام / 113
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 78493
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *