۰

استخوان بندی تیم فوتسال «محمد سیما» حفظ شده است

قم نیوز:  سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما با بیان این که استخوان بندی تیم فوتسال «محمد سیما» حفظ شده است گفت: استان‌های دیگر نسبت به نماینده فوتسال قم نگاه احترام آمیزی دارند.
استخوان بندی تیم فوتسال «محمد سیما» حفظ شده است
استخوان بندی تیم فوتسال «محمد سیما» حفظ شده است
به گزارش قم نیوز سید مهدی غیاثی اظهار داشت: تلاش کرده‌ایم بهترین استعدادها و نفراتی که از نظر فنی و تاکتیکی به کار تیم می آیند جذب کنیم و استخوان بندی تیم تا حدود زیادی حفظ شده است.

وی افزود: مهم ترین بازیکن جدا شده از تیم محمد سیما، علیرضا وفایی است که به مس سونگون رفته است. نه ما و نه حتی خود او قلبا راضی به این جدایی نبودیم اما وفایی پیشنهاد خوبی داشت و رفتن او به مس سونگون تصمیمی منطقی از سوی او بود با این حال تلاش ما بر این است که جای خالی وی حس نشود.

سرمربی تیم فوتسال محمد سیما گفت: تیم تقریباً بسته شده است و ما یک بازیکن در پست عقب گیر قرارداد امضا خواهیم کرد و در سایر پست‌ها حداقل ۲ بازیکن سرحال و توانمند داریم. امیدوارم با ایجاد هماهنگی و هارمونی بین اعضای کادر فنی، بازیکنان و مدیران امسال سال خوبی برای فوتسال قم در لیگ برتر باشد.

غیاثی بیان داشت: با حضور محسن حسن زاده در بخش فنی تیم و همچنین حسین گنجیان، هادی بهرامی و سید وحید غیاثی در کنار من، کادر فنی باتجربه و باظرفیتی در اختیار تیم است و حضور این جمع برای تیم کمک بزرگی خواهد بود.

وی افزود: نکته مهم این است که استان‌های دیگر نسبت به نماینده فوتسال قم نگاه احترام آمیزی دارند و به آن به چشم تیمی همیشه سرسخت نگاه می‌کنند و این موضوع کار ما را دشوارتر و مسئولیت ما را برای کسب نتایج در خور شان نام فوتسال قم دشوارتر می‌کند.

وی عنوان کرد: فردا برای برگزاری یک اردوی آماده سازی پیش فصل عازم بروجن در استان چهار محال و بختیاری خواهیم بود و در این اردو تمرینات خود را در شرایطی متفاوت دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام / 113
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 78532
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *