۰

همه مردم در بسیج ملی فشار خون شرکت کنند

قم نیوز: یکی ازمراجع تقلید با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی فشار خون گفت: این طرح بسیار خوب است که یک بسیج عمومی راه اندازی شده است و فشار خون کنترل می شود، چرا که می تواند در زمینه پیشگیری بیماری ها موثر باشد.
همه مردم در بسیج ملی فشار خون شرکت کنند
همه مردم در بسیج ملی فشار خون شرکت کنند
به گزارش قم نیوز آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید امروز در طرح بسیح ملی فشار خون شرکت و اقدام به ثبت فشار خون خود کردند.

وی پس از آن گفت: بهترین راه در مسائل طب، پیشگیری است، هم هزینه آن و هم مشکلات آن کمتر است و پیشگیری موجب می شود تا دیگر آن داروها و آثار و منفی نیز در وجود انسان به وجود نیاید.

این مرجع تقلید با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی فشار خون گفت: این طرح بسیار خوب است که یک بسیج عمومی راه اندازی شده است و فشار خون را کنترل می کنید چرا که می تواند در زمینه پیشگیری بیماری ها موثر باشد.

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: مردم باید استقبال کنند، چون بسیاری گرفتار بیماری فشار خون هستند و نمی دانند و زمانی ممکن است بدانند که کار از کار گذشته است.

وی با بیان اینکه بسیج ملی فشار خون یک طرح فراگیر و بدون دردسر است گفت: بررسی و کنترل فشار خون، کار بسیار ساده و بدون زمان بری است و امیدوارم که مردم قدر این برنامه را دانسته و استقبال کنند و پیش از آنکه مراکز بهداشتی به سراغ مردم بروید، آنها به سراغ این مراکز آمده و در تمام کشور برنامه با استقبال دنبال شود.

این مرجع تقلید گفت: اجرای این طرح موجب می شود که تلفات کم شده و هزینه های پزشکی پایین آمده و مردم از سلامت کامل، برخوردار شوند که به سهم خودم از اجرای این طرح قدردانی می کنم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب: 78613
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *