۰

کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی مجلس خبرگان پیگیر مطالبات رهبری ‌است

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب از دستگاه‌های مختلف توسط کمیسیون سیاسی-اجتماعی و فرهنگی موردبررسی قرار می‌گیرد، گفت: چگونگی تطبیق این مطالبات و اجرایی شدن آن‌ها توسط این کمیسیون موردبررسی قرار می‌گیرد.
کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی مجلس خبرگان پیگیر مطالبات رهبری ‌است
کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی مجلس خبرگان پیگیر مطالبات رهبری ‌است
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ سید محمد حسینی شاهرودی صبح امروز در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسه اظهار داشت: در این کمیسیون به مسائل روز و کلان کشور از جمله مسائل مهم فرهنگی و معیشتی پرداخته می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به مطالبات رهبر انقلاب از صداوسیما، امروز مسئولان این سازمان پاسخگوی سؤالات اعضای خبرگان رهبری بوده‌اند، افزود: صداوسیما تاکنون به‌عنوان دانشگاهی بزرگ و عمومی به وظایف خود عمل کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب از دستگاه‌های مختلف توسط کمیسیون سیاسی-اجتماعی و فرهنگی موردبررسی قرار می‌گیرد، ابراز کرد: چگونگی تطبیق این مطالبات و اجرایی شدن آن‌ها برای نزدیک شدن به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری توسط این کمیسیون موردبررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون تصریح کرد: با توجه به نقش صداوسیما و وجود ضعف‌هایی در رسانه ملی، امروز مسئولان پاسخگوی اعضای خبرگان بوده تا روند پیشرفت صداوسیما با سرعت بیشتری انجام شود.

حسینی شاهرودی از دیگر دستور جلسات این کمیسیون خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع معیشت مردم در شرایط خاص امروز و اهمیت مسائل فرهنگ عمومی و اجتماعی بحث‌هایی نیز امروز پیرامون این موضوعات در این کمیسیون موردبررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب: 78697
برچسب ها: مجلس خبرگان
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *