۰

حجت الاسلام پناهیان: از مراسم اربعین برای بازسازی هیئت‌ها استفاده شود

قم نیوز: استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هیچ جایی مانند اربعین نمی‌تواند عشق به اهل‌بیت(ع) و امام حسین(ع) را نشان دهد، گفت: اعتقاد داریم باید دیوانه اهل‌بیت(ع) باشیم، باید اربعین را بیش از پیش قدر بدانیم.
حجت‌الاسلام پناهیان: از مراسم اربعین برای بازسازی هیئت‌ها استفاده شود
حجت‌الاسلام پناهیان: از مراسم اربعین برای بازسازی هیئت‌ها استفاده شود
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در همایش مدیران هیئت رزمندگان اسلام که در مجتمع فرهنگی و آموزشی عمار برگزار شد، اظهار داشت: باید از مراسم معنوی اربعین برای با هم بودن و بازسازی هیئت‌ها استفاده کنیم.

وی با تأکید به اینکه هیچ جایی مانند اربعین نمی‌تواند عشق به اهل‌بیت(ع) و امام حسین(ع) را نشان دهد، افزود: اعتقاد داریم باید دیوانه اهل‌بیت(ع) باشیم، باید اربعین را بیش از پیش قدر بدانیم.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه رزمنده نگاهش به اربعین به‌عنوان رزم شبانه است، تصریح کرد: از سال گذشته حرکت‌های شبانه آغاز شده است و باید برای شب‌های اربعین برنامه‌ریزی شود.

پناهیان با تأکید بر اینکه مراسم معنوی اربعین یک روحیه جمعی و خودجوش است که کسی نمی‌تواند با آن مقابله کند، گفت: دشمنان ما تلاش می‌کنند تا جایی که می‌توانند درباره اربعین صحبت نکنند تا اربعین عظمتش بیش از این افزایش پیدا نکند، مراسم اربعین سبب می‌شود نقش‌های جمعی جایگزین نقش‌های فردی شود.

وی خاطرنشان کرد: باید هیئت‌های عزاداری محبت خود را با حضور پرشور در اربعین نشان دهند، نمی‌شود برای اهل‌بیت(ع) کم گذاشت، این حرکت یک رزمایش برای هیئت رزمندگان در آینده باشد.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب: 78724
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *