۰

آیت‌الله خاتمی: صلابت امام خامنه ای اوج عزت شیعه را به دنیا نشان داد

قم نیوز: امام جمعه موقت تهران با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب و تحقیر آمریکا اظهار کرد: صلابت امام خامنه ای در دیدار با نخست وزیر ژاپن اوج عزت تشیع بود و ما افتخار می کنیم سرباز این آقا باشیم.
آیت‌الله خاتمی: صلابت امام خامنه ای اوج عزت شیعه را به دنیا نشان داد
آیت‌الله خاتمی: صلابت امام خامنه ای اوج عزت شیعه را به دنیا نشان داد
به گزارش قم نیوز آیت الله احمد خاتمی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده و اعضای شورای فرماندهی تیپ امام جعفر صادق(ع) با اشاره به اینکه فلسفه تشکیل تیپ 83 تثبیت روحیه جهادی بود اظهار کرد: جایی برای سازماندهی طلاب جهادی به خصوص بعد از جنگ خالی بود که توسط تیپ 83 این خلأ پر شد و اگر این طلاب جهادی توسط تیپ 83 سازماندهی نمی‌شدند چه بسا پراکنده شده و از ظرفیت آنان استفاده بهینه نمی‌شد.

عضو جامعه مدرسین حوزه عملیه قم افزود: تیپ 83 امام جعفر صادق (ع) از ابتدا مخلصانه جان گرفت و الحمدالله مخلصانه ادامه پیدا کرد و کسانی که با اصل انقلاب میانه‌ای ندارند طلاب انقلابی و تیپ امام جعفر صادق (ع) را نمی پسندند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به ترفند ضد انقلاب برای دور کردن طلاب و روحانیون انقلابی از انقلاب با  عناوینی همچون «آخوند حکومتی» اظهار کرد: ما افتخار می کنیم سرباز نایب امام زمان (عج) و آخوند حکومتی هستیم چرا که تنها گذاشتن نایب امام زمان تنها گذاشتن امام زمان (عج) است.

وی با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب و تحقیر آمریکا اظهار کرد: صلابت امام خامنه ای در دیدار با نخست وزیر ژاپن اوج عزت تشیع بود و ما افتخار می کنیم سرباز این آقا باشیم.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزت الله معتمد گزارشی از اقدامات و برنامه های تیپ امام صادق(ع) ارائه کرد.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب: 78755
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *