۰
با دستور فرمانده انتظامی قم؛

درگیری مأمور راهنمایی و رانندگی با یک شهروند قمی بررسی می‌شود

قم نیوز: سخنگوی پلیس قم از تشکیل تیمی برای بررسی ابعاد حادثه برخورد یک مأمور راهنمایی و رانندگی با شهروند قمی با دستور فرمانده انتظامی قم خبر داد.
درگیری مأمور راهنمایی و رانندگی با یک شهروند قمی بررسی می‌شود
درگیری مأمور راهنمایی و رانندگی با یک شهروند قمی بررسی می‌شود
به گزارش قم نیوز طی روزهای گذشته فیلمی از برخورد یک مأمور راهنمایی و رانندگی مستقر در میدان جانبازان قم در فضای مجازی منتشر شد.

در این فیلم مأمور راهنمایی و رانندگی یک شهروند قمی را به دلیل نامشخصی به شدت کتک می‌زند و او را مورد فحش و ناسزا قرار می‌دهد.

گذشته از اینکه در این داستان حق با چه کسی بوده و ماجرا از چه قراری است، انعکاس این رفتار در جامعه موجب خدشه وارد کردن به فعالیت‌های این نیروی خدوم می‌شود و خدمات آنان را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

سخنگوی پلیس قم در این خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: پس از اطلاع از برخورد یک مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی با یکی از شهروندان، جهت رسیدگی به این موضوع با دستور فرمانده انتظامی قم تیمی تشکیل شد و رسیدگی به این ماجرا در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ مهرداد حاجی زاده بیان داشت: مأمور یاد شده جهت ارائه توضیحات لازم و علل درگیری احضار و موضوع تحت رسیدگی است.

سخنگوی پلیس قم با بیان اینکه با فرد خاطی قطعاً برخورد انضباطی صورت می‌گیرد و نتیجه نیز اعلام می‌شود، عنوان کرد: موضوع درگیری طرف مقابل نیز درحال بررسی است و درصورت مقصر بودن، وی نیز به دستگاه قضایی معرفی خواهد شد.
انتهای پیام / 137
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵
کد مطلب: 78758
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *