۰
از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد؛

پژوهشگران بیانیه گام دوم انقلاب پرونده پژوهشی خود را تکمیل کنند

قم نیوز: معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از راه اندازی دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب و لزوم تکمیل فرم رزومه علمی پژوهشگران بیانیه گام دوم خبر داد.
پژوهشگران بیانیه گام دوم انقلاب پرونده پژوهشی خود را تکمیل کنند
پژوهشگران بیانیه گام دوم انقلاب پرونده پژوهشی خود را تکمیل کنند
به گزارش قم نیوز خانم ریحانه حقانی عنوان کرد: پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب مدظله العالی که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر شد، معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار داد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام افزود: برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی از جمله فعالیت‌های این معاونت در این راستا بود، همچنین گروه‌های پژوهشی بیانیه گام دوم انقلاب با توجه به اهمیت بیانیه و اجرایی کردن آن در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تشکیل شد.

حقانی با بیان اینکه دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب در معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام راه‌اندازی شده است، گفت: دبیرخانه بیانیه گام دوم در راستای شناسایی پژوهشگران بالفعل و بالقوه، برنامه‌ریزی دقیق و مستمر جهت شکوفایی استعدادهای طلاب پژوهشگر و شناسایی ظرفیت‌های طلاب و پژوهشگران جهت معرفی به مراکز علمی – پژوهشی همسو فعالیت می‌کند و پرونده پژوهشی پژوهشگران تشکیل و ساماندهی می‌شود.

وی تصریح کرد: پژوهشگران، اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام جهت تکمیل پرونده، فرم رزومه را از طریق سایت در یافت و پس از تکمیل به آدرس pajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند، همچنین به صورت حضوری می‌توانند فرم تکمیل شده را به دفتر معاونت پژوهش تحویل دهند.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: زمان تکمیل پرونده پژوهشی بیانیه گام دوم انقلاب از ۲۵ خرداد آغاز می‌شود و تا ۲۵ تیر ادامه دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۶۰۲ تماس بگیرید.

 انتهای پیام / 137
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸
کد مطلب: 78768
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *