۰

عضو مجلس خبرگان: نیروهای رزمنده سپاه با چشمانی تیزبین آمریکا را رصد می‌کنند

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران از خود دفاع می‌کند و به‌خوبی جواب آمریکا را داد، گفت: ملت ایران همواره بیدار و آگاه است و در برابر دشمن مقاومت می‌کند و نیروهای رزمنده و سپاه با چشمانی تیز‌بین دشمن را رصد می‌کنند.
عضو مجلس خبرگان: نیروهای رزمنده سپاه با چشمانی تیزبین آمریکا را رصد می‌کنند
عضو مجلس خبرگان: نیروهای رزمنده سپاه با چشمانی تیزبین آمریکا را رصد می‌کنند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سید‌هاشم بطحایی اظهار داشت: با توجه به کشورهای ضعیف‌النفس همچون کشورهای حوزه خلیج‌فارس آمریکا دچار خیالاتی شد و تصور کرد همه مثل رژیم سعودی گاو شیرده هستند که تو سر آن‌ها زده و پول‌شان را بگیرد.

وی افزود: آمریکا به موقعیت ایران 50 سال پیش نگاه می‌کند که پاتوقی برای عیاشی آن‌ها بود و این افکار و اندیشه پوشالی در این مغزهای پوچ ماندگار شده و نمی‌توانند از آن افکار خام بیرون بیایند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به قدرت و ابهت ایران در منطقه تصریح کرد: آمریکا هنوز هم باور نمی‌کند که ایران دیگر ایران 60سال پیش ومثل کشورهای حوزه خلیج فارس نیست بلکه 8 سال در جنگ تحمیلی کاری کرد که دنیا در بهت فرو رفت.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: ایران در برابر موج خطر داعش که قصد داشت سوریه و عراق را ببلعد، مقاومت کرد و آنها را به خاک ذلت کشاند، آمریکا قصد داشت این موضوع را امتحان کند که ایرانی ها بیدار و یا خواب هستند وتصور نمی کرد ایران پهپادشان را شکار کند.

آیت الله بطحایی با بیان اینکه ملت ایران از خود دفاع می کند و در عین حال رعایت حقوق انسانی را نیز می‌کند و به خوبی جواب آمریکا را داد، ابراز کرد: ملت ایران همواره بیدار و آگاه است و در برابر دشمن مقاومت می کند ونیروهای رزمنده و سپاه با چشمانی تیز دشمن را رصد می کنند.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب: 79085
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *