۰
مدیرکل تبلیغ حوزه خواهران:

حجاب سلاحی برای کنشگری حداکثری اجتماعی است

قم نیوز: مدیرکل امور تبلیغ حوزه علمیه خواهران بیان کرد: آنچه اسلام به زن داد عزت بود و ما به دنبال این هستیم که این ذائقه شیرین اسلام را به دختران جوان و کودکانمان در سرتاسر گیتی بچشانیم و به جهان ثابت خواهیم کرد که حجاب ما سلاحی است که ما را برای کنشگری حداکثری اجتماعی حفظ می کند.
حجاب سلاحی برای کنشگری حداکثری اجتماعی است
حجاب سلاحی برای کنشگری حداکثری اجتماعی است
به گزارش قم نیوز ماندانا جلالی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی که به همت  معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، اظهار داشت: برنامه ریزی ما برای گام دوم انقلاب حرکت از سمت فعالیت های فردی به سمت فعالیت های جمعی تبلیغی بوده و اگر این قطرات در کنار هم جمع شوند، می توانند در مقابل امواج تهاجم دشمن ایستادگی کنند.

وی افزود: در اهمیت و ضرورت تبلیغ و انذار دینی آن چیزی که بسیار مهم است و طلاب خواهر باید بدان توجه کنند، این است که در گام دوم انقلاب حوزه های علمیه خواهران یکی از برکات حوزه علمیه است.

مدیرکل امور تبلیغ حوزه علمیه خواهران گفت: در 40 سال دوم انقلاب اسلامی و همزمان با اولویت دادن دشمن به بحث عفاف و نهاد خانواده، ما با نگاه تهاجمی و مطالبه گرانه و به صورت گروهی حرکت تبلیغی خود را ادامه خواهیم داد.

جلالی بیان کرد: یکی از منویات جدّی رهبر انقلاب استراتژی تهاجم و برخورد مطالبه گرانه جامعه بانوان در مقوله خانواده بوده و در 40 سال اول بیشتر در پی پاسخگویی به شبهات بوده ایم.

وی مطرح کرد: ما به جهت اینکه در امالقرای جهان اسلام هستیم، برای حفاظت از حرم کریمه اهلبیت(س) اقدام خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد که شهر قم جایی برای جولان دادن مظاهر غیرعفیفانه باشد.

مدیرکل امور تبلیغ حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: آنچه اسلام به زن داد عزت بود و ما به دنبال این هستیم که این ذائقه شیرین اسلام را به دختران جوان و کودکانمان در سرتاسر گیتی بچشانیم و به جهان ثابت خواهیم کرد که حجاب ما سلاحی است که ما را برای کنشگری حداکثری اجتماعی حفظ می کند.

انتهای پیام / 137
دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
کد مطلب: 79096
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *