۰

آیت‌الله نوری همدانی: مدعیان حقوق بشر در برابر حبس و شکنجه شیخ زکزاکی سکوت مرگباری را اختیار کرده‌اند

قم نیوز: آیت‌الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی ضمن محکومیت حبس و شکنجه آیت‌الله شیخ زکزاکی تأکید کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر چشمان خود را در مقابل این جنایات بسته و سکوت مرگباری را اختیار کرده و نفرت و ننگ ابدی را نثار خودکرده‌اند.
آیت‌الله نوری همدانی : مدعیان حقوق بشر در برابر حبس و شکنجه شیخ زکزاکی سکوت مرگباری را اختیار کرده‌اند
آیت‌الله نوری همدانی : مدعیان حقوق بشر در برابر حبس و شکنجه شیخ زکزاکی سکوت مرگباری را اختیار کرده‌اند
به گزارش قم نیوز مرجع تقلید شیعیان، در پی وخامت حال و شرایط بحرانی آیت‌الله شیخ زکزاکی پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

در این پیام آمده است: باکمال تأسف خبرهای ناگواری از وضعیت عالم مجاهد جناب اقای شیخ زکزاکی به گوش می‌رسد؛ جنایتی که امروز در کشور نیجریه در حال وقوع است و عده‌ای از انسان‌ها در حال تحمل رنج و شکنجه هستند مایه نگرانی است.

در این پیام تأکید شده است: این عالم مجاهد را از حقوق اولیه خود محروم نموده و به اتهام واهی مدت زیادی است که در حبس و شکنجه قراردادند. مدعیان دروغین حقوق بشر چشمان خود را در مقابل این جنایات بسته و سکوت مرگباری را اختیار نموده‌اند و نفرت و ننگ ابدی را نثار خودکرده‌اند؛ سازمان‌های بین‌المللی نیز با سکوت در مقابل این جنایت هویت خود را ازدست‌داده‌اند و عملاً به یک تشکیلات بی‌خاصیت مبدل شده‌اند.

در پایان این پیام خاطرنشان شده است: بر همه آزادی‌خواهان و مسلمانان لازم است حمایت خود را از این انسان‌های آزادی‌خواه به‌ویژه شیخ زکزاکی اعلام کرده و این جنایت را محکوم نمایند. مسئولان محترم جمهوری اسلامی نیز تلاش خود را برای نجات این انسان‌های مظلوم بیش‌ازپیش به‌کار گیرند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب: 79912
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *