۰

كشف 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در قم

قم نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان قم از كشف حدود 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در تیر ماه سال جاری در قم خبر داد.
كشف 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در قم
كشف 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در قم
به گزارش قم نیوز صیاد درویشی درخصوص عملکرد فرماندهی انتظامی استان در زمینه کشف مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، اظهار کرد: با اقدامات ویژه صورت گرفته توسط ماموران این فرماندهی از ابتدای تیرماه تاکنون حدود 650 کیلو انواع مواد مخدر در قم کشف شده است.

وی با بیان اینکه 90 درصد مواد مخدر در محورهای مواصلاتی کشف شده است، گفت: تریاک با 645 کیلو، حشیش با یک کیلو و 165 گرم و هروئین حدود 500 گرم به ترتیب بیشترین سهم را در کشفیات دارند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در مجموع کشفیات مواد افیونی 434 درصد رشد داشته است، به انهدام 2 باند قاچاق تهیه و توزیع مواد مخدر در ماه جاری اشاره و بر اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر و همچنین جمع آوری معتادان متجاهر در سطح استان تاکید کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری 16 خرده فروش مواد مخدر در قم، گفت: یکی از اقدامات موثری که در زمینه مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر با هماهنگی دستگاه قضائی استان در دستور کار قرار دارد طرح پلمب کردن اماکن متعلق به این افراد است که در واقع می تواند ضربه مهلکی به آنان بزند.

درویشی با بیان اینکه پلیس و دستگاه ها و نهادهای مرتبط با رویکرد مراقبت بیشتر و ورود جدی تر برای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر اهتمام دارند، تصریح کرد: کسب این موفقیت ها مرهون هماهنگی بسیار خوبی است که در استان وجود دارد، بنابراین از دستگاه قضائی و همچنین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که به خوبی همکاران پلیس را پشتیبانی می‌کنند باید قدردانی کرد.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 79968
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *