۰

مقام علمی در نیوجرسی، نماینده زن مسلمان را تهدید به مرگ کرد!

قم نیوز: عضو هیات علمی منطقه ای در ایالت نیوجرسی در پیامی تهدیدآمیز در فیس بوک نوشت: زندگی من کامل می شود اگر او (رشید طلیب نماینده مسلمان کنگره آمریکا از میشیگان) و آن ها بمیرند.
مقام علمی در نیوجرسی، نماینده زن مسلمان را تهدید به مرگ کرد!
مقام علمی در نیوجرسی، نماینده زن مسلمان را تهدید به مرگ کرد!
به گزارش قم نیوز یک عضو هیات مدیره تحصیلی در ایالت در نیوجرسی به خاطر گذاشتن مطلب تهدیدآمیز و نفرت محور علیه مسلمانان و به ویژه نماینده مسلمان و فلسطینی تبار کنگره آمریکا در صفحه شخصی فیس بوکش، به احتمال زیاد باید جوابگوی کمیته اخلاقی باشد.

در این پیام فیس بوکی که توسط  دن لئونارد، 42 ساله، عضو هیات علمی منطقه ای شهر تامز ریور در نیوجرسی گذاشته شده، آمده است: «زندگی من کامل می شود اگر او و آن ها بمیرند» وی در ادامه این مطلب تصویری از رشید طلیب، نماینده مسلمان و فلسطینی تبار حزب دموکرات از ایالت میشیگان را گذاشته است.

استفان آر لئون وکیل هیات مدارس روز سه شنبه گفت که مطالب وی «کاملا نامنساب بوده و مورد تایید هیات آموزشی نیست و دیدگاه و نظرات هیات را انعکاس نمی دهند.

لئون گفت: هیات تعیین می کند که آیا نقض اخلاقی رخ داده یا نه و در ادامه اقدام  لازم در این رابطه در پیش خواهد گرفت.

این درحالی است که شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) شاخه نیوجرسی، در پی انتشار این مطلب «نژادپرستانه و اسلام هراسانه» در صفحه فیس بوک این فرد از وی خواسته استعفاء بدهد.

شورای کایر در نیوجرسی ضمن بیان اینکه شکایت نامه ای در این رابطه تنظیم شده گفت: مطلب متعصبانه، نفرت انگیز و تهدید آمیز که توسط این هیئت مدیره منتخب آموزشی در فیس بوک منتشر شده، او را فاقد قابلیت های لازم برای این مسئولیت می کند. وی مسئول امنیت و سلامت نهاد دانش آموزی نیوجرسی است.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲
کد مطلب: 80389
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *