۰

ضرورت توجه ویژه به تقویت زیرساخت های پلیس راه استان قم

قم نیوز: استاندار قم با اشاره به اقدامات در حال انجام در راستای افزایش تجهیزات ایمنی راه ها در استان قم بر ضرورت توجه پلیس راهور و برنامه ریزی کلان ملی برای ارتقاء زیرساخت های پلیس راه استان تاکید کرد.
ضرورت توجه ویژه به تقویت زیرساخت های پلیس راه استان قم
ضرورت توجه ویژه به تقویت زیرساخت های پلیس راه استان قم
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست در نشستی با سردار حسینی رئیس پلیس راه کشور با اشاره به جایگاه قم در شاهراه مواصلاتی کشور، اظهار کرد: حجم تردد در راه‌های استان ضرورت توجه بیشتر به وضعیت ایمنی در جاده‌های استان در سطح ملی را می‌طلبد.

استاندار قم همکاری و تعامل مناسب بین دستگاهی در استان قم را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: در مواقع بحرانی و بروز حوادث تمام توان دستگاه‌ها در سطح استان تحت مدیریتی یکپارچه و سیستمی بکار می‌رود، که خوشبختانه توفیق زیادی در این زمینه داریم.

سرمست به اشاره به برگزاری منظم جلسات کمیسیون ایمنی راه‌ها در قم، افزود: استان قم آمادگی کامل برای ارائه برنامه‌های جامع در حوزه افزایش ایمنی راه‌ها در کمیسیون عالی راه‌های کشور را دارد و ضروری است تدابیر لازم از سوی مقامات ملی در این حوزه اندیشیده شود.

در ابتدای این جلسه سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه کشور با بیان شرحی از وضعیت راه‌های کشور، دغدغه مسؤولان ملی را افزایش ایمنی در راه‌ها مسیر‌های مواصلاتی دانست.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب: 81054
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *