۰

آیت‌الله علوی گرگانی: با زبان هنر مسئله غدیر و ولایت را به جهانیان معرفی کنیم

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر تأثیر هنر در تبلیغ و گسترش دین گفت: مسئله غدیر و ولایت مهم‌ترین مسئله شیعیان بوده و باید با کمک هنر مفاهیم والای ولایت را با بالاترین کیفیت معرفی کنیم.
آیت‌الله علوی گرگانی: با زبان هنر مسئله غدیر و ولایت را به جهانیان معرفی کنیم
آیت‌الله علوی گرگانی: با زبان هنر مسئله غدیر و ولایت را به جهانیان معرفی کنیم
 به گزارش قم نیوز آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار سلیمانی مسئول سازمان اردویی و راهیان نور بسیج و سایر اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیر کشور اظهار داشت: برای رسیدن به موفقیت باید مانند اهل‌بیت(ع) تبلیغ برای ولایت و غدیر را در پیش بگیریم.

وی با بیان روایتی از امام صادق(ع) افزود: امام صادق(ع) می‌فرماید با عمل خود زینت ما باشید و این نشان‌دهنده این موضوع است که اهل‌بیت (ع) خواستار تبلیغ عملی ما در جامعه هستند.

مرجع تقلید شیعیان تأکید کرد: تنها در سایه عمل است که می‌توانید اطرافیان از جمله خانواده خود را به سمت ولایت اهل‌بیت(ع) سوق دهیم و این عمل درست و صحیح است که مخالفان را نیز به اسلام دعوت می‌کند.

وی شناخت مکتب امام صادق(ع) را در دنیا به نام  شیعیان جعفری مورد بررسی قرارداد و تصریح کرد: ما نیز باید تبلیغ خود را گسترده کرده تا بتوانیم نام تشیع و مکتب آن را به دنیا بهتر معرفی کنیم.

آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر تأثیر هنر در تبلیغ و گسترش دین ادامه داد: مسئله غدیر و ولایت مهم‌ترین مسئله شیعیان بوده و باید با کمک هنر مفاهیم والای ولایت را با بالاترین کیفیت معرفی کنیم.

وی ایجاد پایگاه را در سرعت بخشی تعالیم اسلامی حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ورود مخالفان و دشمنان ولایت به پایگاه اسلام عامل مهمی در تبلیغ دین و ولایت بوده و باید در ایجاد این پایگاه و خیمه ولایی کوشا باشیم.

مرجع تقلید شیعیان جمع شدن همه مردم جهان را در زیر خیمه ولایت هدف انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت: انقلاب وارد دهه مهمی در تاریخ خود شده است و با ایجاد پایگاه در همه جهان باید به معرفی ولایت و واقعه غدیر بپردازد.

وی وعده خداوند را برای پیروزی حق بر باطل و گسترش اسلام حق و درست خواند و عنوان کرد: این ستاد نمونه عملی حرکت به سمت گسترش اسلام و غدیر بوده و ما نیز همراه این ستاد خواهیم بود.

آیت‌الله علوی گرگانی پاداش تلاش برای گسترش ولایت را محشور شدن با ولایت دانست و تصریح کرد: سپاه در تمام دوران خدمت خود خدمات بسیاری در جهت گسترش ولایت، انقلاب و اسلام انجام داده است.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب: 81087
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *