۰

اکران 10 فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در قم

قم نیوز: رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از اکران 10فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در استان قم از 31مرداد تا 4شهریور در سینما کانون قم خبر داد.
اکران 10 فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در قم
اکران 10 فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در قم
به گزارش قم نیوز محمدکاظم رضوانی در نشست شورای سیاستگذاری برگزاری سی‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان استان قم، اظهار کرد: جشنواره فیلم کودک و نوجوان به عنوان یکی از رویدادهای ملی و بین المللی هرساله به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری سی‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان از 28مرداد تا 4شهریور به دبیری علیرضا تابش در استان اصفهان، گفت: همزمان با استان اصفهان، 10 فیلم این جشنواره در 30 استان به نمایش در می آید.

رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، افزود: استان قم برای سومین دوره‌ای است که میزبان فیلم‌های جشنواره کودک و نوجوان می شود.

رضوانی تصریح کرد: 10 فیلم جشنواره کودک و نوجوان از پنجشنبه 31مرداد تا دوشنبه 4شهریور در سینما کانون قم اکران می‌شود.

وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره فیلم کودک و نوجوان، شورای سیاست‌گذاری با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها، صداوسیمای مراکز استان‌ها، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان  استان‌ها تشکیل شده است.

دبیر اجرایی سی‌ودومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در قم با اشاره به انتخاب سینما کانون به عنوان میزبان این رخداد سینمایی در قم، اظهار کرد: در شورای انجمن سینماهای استان، سه سینمای آوینه، کانون و ونوس قم برای میزبانی از این رخداد سینمایی اعلام آمادگی کردند که در نهایت با توجه به امتیازاتی که سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان قم دارد، این سینما برای میزبانی از جشنواره، معرفی شد.

رضوانی خاطرنشان کرد: سینمای کانون واقع در منطقه پردیسان قم دارای استانداردهای لازم برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان است و محوطه و امکانات جنبی لازم را داراست.

انتهای پیام/ 110
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 81142
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *