۰

روابط عمومی‌ها، اتاق فکر دستگاه‌های اجرایی قم شوند

قم نیوز: سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: روابط عمومی‌های استان باید به اتاق فکر و ارتقای عملکرد دستگاه‌های اجرایی تبدیل شوند.
روابط عمومی‌ها، اتاق فکر دستگاه‌های اجرایی قم شوند
روابط عمومی‌ها، اتاق فکر دستگاه‌های اجرایی قم شوند
به گزارش قم نیوز محمدرضا گروسی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های قم در سالن جلسات فرمانداری افزود: روابط عمومی‌ها نباید در حاشیه دستگاه‌های اجرایی باشند و با تغییر نگرش می‌توان روابط عمومی‌ها را جایگاه واقعی خود نزدیک کرد.

وی بیان کرد: افزایش حس هم‌افزایی و تعامل، نیاز دیگری بوده که امروز در رابطه با مساله روابط عمومی‌ها در سطح استان احساس می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم ابراز کرد: کمبود مهارت‌های ارتباطی مهم‌ترین و بزرگ‌ترین حلقه مفقوده روابط عمومی‌ها، مدیران استانی و دستگاه‌های اجرایی است.

وی ادامه داد: در عصر ارتباطات و اطلاعات، شکل و شیوه اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی ضرورتی اجتناب‌ناپذیری است که بر مبنای آن روابط عمومی‌ها باید در مسیر جامعه اطلاع محور، مهندسی افکار عمومی و برقراری افکار مشترک سازمانی گام بردارند.

وی افزود: نظام ارزیابی و پیشنهادها که در برخی دستگاه‌های استانی تشکیل‌شده باید بتواند ارتباط موثر و دوسویه بین روابط عمومی و دستگاه‌های ارزیابی‌کننده را به وجود بیاورد.

گروسی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها باید در پیشبرد اهداف دستگاه‌های اجرایی پیشگام شده و مسیر اجرای سیاست‌گذاری‌های کلان را تسهیل کنند.

وی ابراز کرد: روابط عمومی دستگاه‌های استانی باید از ظرفیت بالقوه خبرنگاران فعال در عرصه‌های مختلف نیز استفاده مفید و موثری برای پیشبرد اهداف خود داشته باشند.

گروسی عنوان کرد: روابط عمومی‌های استان در راستای افزایش روحیه امید افزایی، عملکرد دستگاه‌های متبوع خود را در هفته دولت به مردم معرفی و از تمام قالب‌ها و فضاهای موجود برای معرفی دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی استفاده کنند.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل استانداری قم نیز بیان کرد: با دستور استاندار قم جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان در دهه فجر امسال با برون‌سپاری مبحث ارزیابی برگزار خواهد شد.

رضا صالحی خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌های دستگاه‌های استانی باید نسبت به تقویت روحیه امید افزایی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی داشته باشند.

وی تاکید کرد: روابط عمومی دستگاه‌های استان باید دستاوردهای خود را به شیوه‌های نوین از طریق بسترهای موجود معرفی کنند.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 81256
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *