دمای قم به 34 درجه می‌رسد

خبرگزاری فارس , 20 شهريور 1398 ساعت 7:50

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 34 درجه خواهد رسید.


به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه حداقل و حداکثر دمای قم 20 درجه و 33 درجه بود، ادامه داد : دیروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 17 درجه و 34 درجه و آب و هوای استان صاف در بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 16 درجه و 33 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 20 درجه و 33 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 81938

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/81938/دمای-قم-34-درجه-می-رسد

قم نیوز
  http://qomnews.ir