۰

تازه‌ترین جزئیات دلایل ترکیدگی خط لوله نفت در قم

قم نیوز: مدیر خطوط لوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت اصابت سنگ به شیر صنعتی (Valve) را دلیل ترکیدگی لوله نفت دانست و گفت: تمامی نفت نشت یافته در محل حادثه از محل نشتی جمع‌آوری شد و در این زمینه نیز جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
تازه‌ترین جزئیات دلایل ترکیدگی خط لوله نفت در قم
تازه‌ترین جزئیات دلایل ترکیدگی خط لوله نفت در قم
به گزارش قم نیوز سیدجعفر علیزاده دربندی با اشاره به حادثه ترکیدگی لوله نفت اظهار داشت: صبح امروز در جریان عملیات تعمیر خط لوله 16 اینچ اهواز – تهران در محدوده استان قم حدفاصل قم - چشمه‌شور حادثه نشتی به دلیل اصابت سنگ به شیر صنعتی (Valve) خط لوله نفت رخ داد که با توجه به موقعیت این خط لوله در حاشیه آزادراه قم تهران، خسارت جانی و مالی به همراه نداشت.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه، تیم‌های تعمیراتی به سرعت وارد عمل شدند و با حضور در محل، نسبت به رفع نشتی خط اقدام کردند که خوشبختانه این حادثه نه تنها خسارت جانی نداشت که خسارت مالی آن نیز جزئی بود.

مدیر خط لوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، نسبت به آلودگی‌های نشت نفت در منطقه نیز تصریح کرد: با حضور به موقع ماشین‌های مکش نفت تمامی نفت نشت یافته در محل حادثه از محل نشتی جمع‌آوری شد و در این زمینه نیز جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب: 82043
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *