۰

مدرسه علمیه انوار طاها به ترویج روحیه جهادی میان طلاب تأکید دارد

قم نیوز: مدیر مدرسه علمیه انوار طاها بابیان اینکه این مدرسه به همت و تلاش و روحیه جهادی طلاب تأکید دارد،گفت: در این مدرسه علمیه با فضای کوچک ۲۴ استاد به تدریس علوم دینی می‌پردازند و ۸۰ طلبه تحصیل می‌کنند.
مدرسه علمیه انوار طاها به ترویج روحیه جهادی میان طلاب تأکید دارد
مدرسه علمیه انوار طاها به ترویج روحیه جهادی میان طلاب تأکید دارد
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام محمد عبداللهی شامگاه یکشنبه در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه عالی انوار طاها که در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد،اظهار داشت: در این فضای کوچک 24 استاد به تدریس علوم دینی می‌پردازند و از شش صبح تا 9 شب مشغول فعالیت علمی هستند.

وی با اشاره به برنامه‌های تابستانی که در مدرسه علمیه انوار طاها برگزار شد،بیان کرد: در تابستان کلاس‌های درس به‌صورت مستمر برگزار شد تا به برکت حضور اساتید بزرگوار و همت و تلاش طلاب، شخصیت‌های فرهیخته و عالم و برجسته‌ای از این مدرسه به جامعه علمی حوزه معرفی شود.

مدیر مدرسه علمیه انوار طاها بابیان اینکه این مدرسه به همت و تلاش و روحیه جهادی طلاب تأکید دارد،تصریح کرد: این مدرسه علمیه با اهتمام و دغدغه و دلسوزی آیت‌الله حسینی بوشهری تأسیس‌شده است وامسال پنجمین دوره جذب و گزینش طلبه توسط مدرسه علمیه انوار طاها انجام می‌شود.

عبداللهی بابیان اینکه80 طلبه در مدرسه علمیه عالی انوار طاها تحصیل می‌کنند،گفت: 2156 نفر در آزمون مراکز فقهی که با ایده همین مدرسه در مراکز فقهی جذب‌شده‌اند که 670 نفر اولویت نخست آن‌ها مدرسه علمیه انوار طاها بوده است.

وی عنوان کرد:در دو سال گذشته کسانی که موفق به برگزاری کلاس درس شده‌اند تشویقی به آن‌ها پرداخت‌شده و به آن‌ها مکان تدریس نیز اعطا می‌شود به همین جهت 18 نفر از طلاب این مدرسه به‌صورت رسمی در حوزه تدریس می‌کنند.

مدیر مدرسه علمیه انوار طاها با اشاره به فعالیت‌های علمی صورت گرفته توسط این مدرسه خاطرنشان کرد:اساتید برجسته‌ای برای تدریس به مدرسه علمیه انوار طاها دعوت شدند، آیت‌الله حسینی گرگانی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی از جمله اساتیدی هستند که طلاب این مدرسه افتخار شاگردی آن‌ها را دارند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب: 82102
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *