۰

آیت الله علوی گرگانی: حضور میلیونی در مراسم اربعین جامعه جهانی را متحیر کرده است

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر اینکه مراسم اربعین در دنیا دارای اثرات بی نظیری است،گفت:حضور میلیونی در مراسم اربعین حسین جامعه جهانی را متحیر کرده است،هیچ قدرتی همانند اباعبدالله(ع)نمی تواند چنین جمعیتی را گرد هم جمع کند.
آیت الله علوی گرگانی: حضور میلیونی در مراسم اربعین جامعه جهانی را متحیر کرده است
آیت الله علوی گرگانی: حضور میلیونی در مراسم اربعین جامعه جهانی را متحیر کرده است
به گزارش قم نیوز آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار جمعی از خلبانان نیروی انتظامی که در دفتر معظم له برگزار شد،اظهار داشت: خداوند متعال علاقه خاصی به بنده های خود دارد،لباس وپست برای حق تعالی مهم نیست بلکه قلب انسان مهم است.

وی افزود:خداوند همیشه نظر به داخل و قلب بنده ها دارد و در قرآن کریم به این موضوع اشاره کرده است،خداوند می فرماید کلام الهی برای اشخاصی است که دلشان با ما باشد.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم تدبر درآیات الهی تصریح کرد:برخی افراد قرآن می خوانند ولی تغییری در آنها احساس نمی شود، افرادی که در کربلا امام حسین (ع)را به شهادت رساندند اهل قرآن بودند ولی کلام الهی به دل آنها نرفته بود و این موضوع سبب شد دست از اباعبدالله(ع)بکشند.

استاد سطوح عالی با تاکید بر اینکه مراسم اربعین در دنیا دارای اثرات بی نظیری است،بیان کرد:حضور میلیونی در مراسم اربعین حسین جامعه جهانی را متحیر کرده است، این حضور باشکوه و عظیم در مراسم اربعین واقعا بی نظیر است و هیچ قدرتی همانند اباعبدالله(ع)نمی تواند چنین جمعیتی را گرد هم جمع کند.

 آیت الله علوی گرگانی با اشاره به استقبال ملت عراق از زائران حسینی گفت:علاقه مندان به اباعبدالله(ع) منزل خود را آماده پذیرایی از زائران می کنند و در کوچه می خوابند ولی به زائران امام حسین(ع) خدمت کرده وهرچه دارند برای زائران هزینه می کنند.

وی بیان کرد: اگر در همه کارها رضای الهی را مدنظر قرار دهیم خداونداجر و پاداش عظیمی می دهد، همه حرکات و نیت ها باید برای خداوند باشد، خداوند متعال درقرآن کریم می فرماید که با افرادی که اهل تقوا و کمک به دیگران هستند کمک می کنم.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد: خداوند دودست به ما داد است که هرکاری که قصد داریم انجام دهیم تنها نباشیم و در آن کار دست دیگران را بگیریم و باید مردمی باشیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱
کد مطلب: 82656
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *