۰
با حضور مشاور عالی وزیر؛

دومین نشست اعضای قطب یک کشوری ستاد همکاریها برگزار شد

قم نیوز: نشست اعضای قطب یک کشوری ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، شامل استانهای البرز، تهران، قزوین، قم، گیلان، مازندران و مرکزی به میزبانی دبیرخانه ستاد همکاریها در قم برگزار شد.
دومین نشست اعضای قطب یک کشوری ستاد همکاریها برگزار شد
دومین نشست اعضای قطب یک کشوری ستاد همکاریها برگزار شد
به گزارش قم نیوز معاونان پرورشی فرهنگی هشت استان کشور به عنوان دبیران کمیته همکاریهای و نیز مدیران ادارات قرآن وعترت استانهای مربوطه گرد  به میزبانی قم در محل ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش گرد هم آمدند.

نشست اعضای  قطب یک کشوری ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، شامل  استانهای  البرز، تهران، شهرستان های تهران، قزوین، قم، گیلان، مازندران و مرکزی به میزبانی قم در محل  دبیرخانه ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش  چهارشنبه ۱۳ آذر گردهم آمدند.

در این نشست  یک روزه علیرضا حاجیان زاده مشاورعالی وزیر و دبیر ستاد همکاریها گزارشی از برنامه ها و تصمیمات کلان دو دستگاه حوزه و آموزش و پرورش را در خصوص تقویت همکاریها و نیز نگاه تحولی به برخی برنامه ها را ارایه کرد.

دکتر کریمی رئیس قطب یک، حسین درودی معاون امور استان ها، کریم دلفانی مدیر ارتباطات ستاد همکاریها به ارائه نکاتی پیرامون حوزه فعالیتهای  خود پرداختند.

در ادامه این نشست معاونان پرورشی قطب یک کشوری نیز جداگانه به طرح دید گاه های خود پیرامون نحوه تقویت همکاریهای دو دستگاه و نیز اجرای مصوبات نشست قبلی پرداختند.

گفتنی است: این دومین نشست قطب یک کشوری در سالجاری است و قرار است نشست سوم  اسفند ماه به میزبانی شهرستانهای استان تهران در دماوند برگزار شود.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب: 84059
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *