۰
برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا؛

مراکز دانشگاهی و حوزوی قم شنبه تعطیل است

قم نیوز: استاندار قم برای جلوگیری از گسترش کروناویروس مراکز آموزشی، دانشگاهی و حوزوی قم را در شنبه سوم اسفندماه تعطیل اعلام کرد.
مراکز دانشگاهی و حوزوی قم شنبه تعطیل است/ توصیه به رأی دهندگان
مراکز دانشگاهی و حوزوی قم شنبه تعطیل است/ توصیه به رأی دهندگان
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست طی گفت‌وگویی اعلام کرد: برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در قم شنبه سوم اسفندماه همه مراکز آموزشی، دانشگاهی و حوزوی قم تعطیل است.

ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در حوزه علمیه تشکیل شده تا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم مسائل و حوادث را به صورت منظم رصد و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

لازم به ذکر است که استانداری قم در اطلاعیه‌ای تأکید کرد: فردا جمعه در همه شعب اخذ رأی در استان قم امکانات بهداشتی ائم از مواد ضدعفونی و ماسک فراهم شده است و از شهروندان خواسته شده است در هنگام رأی دادن از خودکار شخصی استفاده کنند.

همچنین نشست ویژه مسئولین ستادهای نماز جمعه قم با حضور حجت الاسلام ولدان مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم، باقریان معاون فنی مرکز بهداشت قم و فهیمی مشاور بهداشتی، زیستی نهاد نماز جمعه قم برگزار شد.

در این جلسه که با توجه به برگزاری انتخابات در روز جمعه و شیوع احتمالی بیماری کرونا در قم برگزار شد نکات مهمی جهت آگاهی بخشی و نهایت استفاده از رسانه نماز جمعه جهت آموزش و جلوگیری از بروز مشکلات بهداشتی مردم و نمازگزاران مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

نماز عبادی سیاسی جمعه قم فردا به امامت آیت الله اعرافی اقامه خواهد شد.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب: 86102
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *