۰

پیش بینی بارش شدید باران در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: از ظهر روز یکشنبه تا صبح روز دوشنبه شاهد بارش زیادی حدود 40 میلی متر در استان هستیم که این بارش کل استان را در برمی‌گیرد.
پیش بینی بارش شدید باران در قم
پیش بینی بارش شدید باران در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی از ساعات بارش باران به ویژه مناطق غرب و جنوب استان قم احتمال رگبار و رعد و برق است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 8 درجه و 22 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 5 درجه و 16 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری از بعد از ظهر در برخی ساعات بارش باران و گاهی بارش برف در برخی از نقاط وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم ابری  است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد بارش و به تدریج کاهش ابر و وزش باد شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 65 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 3 درجه و 13 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 7 درجه و 23 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 30 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 5 درجه و منطقه جمکران با 24 درجه بود.

وی خاطرنشان کرد: از ظهر روز یکشنبه تا صبح روز دوشنبه شاهد بارش زیادی حدود 40 میلی متر در استان هستیم که این بارش کل استان را در برمی‌گیرد.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب: 87014
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *