۰

مسلمانان با حفظ مکتب شهید سلیمانی نابودی اسرائیل را رقم می‌زنند

قم نیوز: جانشین فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) گفت: روز قدس، روز هشدار به قدرت‌های مستکبر به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مسلمانان باید با حفظ مکتب شهید سلیمانی و نابودی رژیم صهیونیستی زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) را فراهم سازند.
مسلمانان با حفظ مکتب شهید سلیمانی نابوی اسرائیل را رقم می‌زنند
مسلمانان با حفظ مکتب شهید سلیمانی نابوی اسرائیل را رقم می‌زنند
به گزارش قم نیوز محمدرضا موحد اظهار کرد: پیام امام خمینی در سال ۵۸ و ابتدای انقلاب که فرمودند روز قدس فقط روز فلسطین نیست و روز اسلام است اهمیت این روز را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: روز قدس نشانگر این است که مسلمانان همچون دانه‌های زنجیر به هم پیوسته‌اند و نباید اجازه دهند که دشمنان باسوء استفاده از تفاوت‌های مذهبی و نژادی تفرقه اندازی کرده و با کمک توطئه، اهداف شوم خود را پیش ببرند.

جانشین فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب افزود: روز قدس روزی است که باید قوای خود را مجهز کنیم تا با تمام نیرو در برابر اجانب و استعمارگران ایستادگی کرده و از تمام مظلومین جهان در برابر استکبار دفاع کنیم.

وی تاکید کرد: این روز، روز هشدار به قدرت‌های مستکبر به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مسلمانان باید با حفظ مکتب شهید سلیمانی و ان‌شاءالله نابودی رژیم صهیونیستی زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) را فراهم سازند.

موحد با اشاره به اینکه امسال با وضعیت کرونا برنامه راهپیمایی هر ساله را نداریم گفت: سردادن گلبانگ ندای الله و اکبر بر پشت بام‌ها ، اجرای گروه‌های سرود سیار در سطح شهر و نمایش اهمیت روز قدس در فضای مجازی و از طریق شبکه‌های صداوسیما و در راس آن سخنرانی مقام معظم رهبری در این روز پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: امیدواریم امسال با تکیه بر فضای مجازی، رسانه و صدا و سیما بتوانیم اهمیت روز قدس را بهتر و رساتر به گوش جهانیان برسانیم.

جانشین فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) گفت: خون شهید سلیمانی و شهدایی که تمام عمر و وقتشان را صرف اسلام کرده‌اند تحکیم کننده دین اسلام است و راه شهدا و مکتب سلیمانی را با قدرت ادامه خواهیم داد تا به هدف اصلی انقلاب که نابودی استعمارگران و آماده سازی زمینه ظهور است برسیم.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: 88789
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *