۰

خبرنگاران فعال قمی توسط سپاه استان تقدیر می شوند

قم نیوز: معاون هماهنگ سپاه علی بن ابیطالب(ع) گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته قرار شد بازدید از دفاتر رسانه های استان طی مدت ۱۲ روز انجام می شود که در این بازدیدها از ۲۵ خبرنگار و عکاس فعال استان تقدیر می شود.
خبرنگاران فعال قمی توسط سپاه استان تقدیر می شوند
خبرنگاران فعال قمی توسط سپاه استان تقدیر می شوند
به گزارش قم نیوز علی تقوایی پیش از ظهر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم استان اظهار داشت:  از سال 96 همایش روز خبرنگار را برگزار کردیم که همایش سال نخست مورد توجه سردار شریف سخنگوی سپاه قرار گرفت.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه علی بن ابیطالب افزود: امسال برنامه ریزی برای برگزاری روز خبرنگار انجام شد ولی با توجه به شیوع کرونا قرار شد به مناسبت روز خبرنگار از دفاتر رسانه های استان بازدیدی داشته باشیم و از اقدامات آنها تقدیر کنیم.

وی تصریح کرد: این جلسه را به عنوان همایش روز خبرنگار از ما قبول کنید، با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته قرار شد بازدید از دفاتر رسانه های استان طی مدت 12 روز انجام می شود که در این بازدیدها از 25 خبرنگار و عکاس فعال استان تقدیر می شود، در نخستین جلسه در دفترخبرگزاری تسنیم حضور پیدا کردیم.

تقوایی با تقدیر از فعالیت اصحاب رسانه قم ادامه داد: بیش از 100 خبرنگار استان عضو بسیج هستند که تلاش می شود از ظرفیت این عزیزان در راستای تولید محتوای مناسب بهره گرفت.

سید‌حسن حسینی‌نوده مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) در این مراسم اظهار داشت: خبرنگاران قم را شاید بتوان پرکارترین خبرنگاران کشور دانست که فعالیت این عزیزان شایسته تقدیر است.

وی افزود: وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س)، حوزه‌های علمیه، مراجع عظام تقلید و هم‌چنین برنامه‌های خبری زیادی که هرروزه در این استان برگزار می‌شود نشان از حجم بالای فعالیت خبرنگاران قمی است.

حسینی نوده عنوان کرد: از 15 الی 25 مرداد با همراهی یکی از اعضای هیئت‌رئیسه فرماندهی سپاه استان در دفاتر خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری حضور پیدا می‌کنیم و با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته 25 نفر از خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران و فعالان رسانه‌ای استان تقدیر می‌شوند.

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) با اشاره به ظرفیت بالای خبرنگاران استان تصریح کرد:با تلاش مشترک و تبادل تجربیات در راستای رفع موانع کوشیده و این برنامه منجر به تقویت تعاملات دوسویه می‌شود.

سید سعید سید هاشمی سرپرست دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان قم نیز در این جلسه بیان کرد: خبرنگاران استان زحمت و سختی زیادی را متحمل می شوند و برنامه ها و مراسم و همایش های زیادی را پوشش می دهند.

سرپرست دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان قم افزود: در آخرین رده بندی که توسط وزارت ارشاد صورت گرفت خبرگزاری تسنیم رتبه بالاتری نسبت به خبرگزاری فارس به دست آورد.

هاشمی بیان کرد: خبرنگاران تسنیم قم در همه برنامه هایی که برگزار می شود شرکت می کنند و فضای رقابتی وجود دارد، در جلسه ای که با حضور استاندار برگزار شد نسبت به حضور خبرنگار تسنیم در جلسات استانداری تقدیر کرد.

وی ادامه داد: خبرنگاران تسنیم با کمترین هزینه و بیشترین حجم خبر مشغول فعالیت بوده که این موضوع شایسته تقدیر است، خبرنگاران این مجموعه با مشکلات و سختی زیاد فعالیت کرده ودرآمد بسیار ناچیزی دارند.

سرپرست دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان قم خاطرنشان کرد: سپاه علی بن ابیطالب(ع) همکاری های بسیار خوبی با خبرنگاران استان دارد که شایسته تقدیر است.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۸
کد مطلب: 90664
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *