مدیر کل بنیاد مسکن استان قم:

هزار واحد مسکونی در بخش ها و روستاهای قم ساخته می شود

خبرگزاری مهر , 22 مرداد 1399 ساعت 18:52

مدیر کل بنیاد مسکن استان قم گفت: تفاهم نامه ساخت هزار مسکن در شهرهای کوچک و روستاهای قم اوایل تیر ماه به امضای سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری قم رسید.


به گزارش قم نیوز داریوش بلدی عصر سه شنبه در جلسه برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری ساخت یک هزار واحد مسکونی در بخش‌های استان، ساکن بودن در روستاها و بخش‌ها، مستأجر بودن و یا نداشتن منزل مناسب و همچنین معرفی از سوی بخشداری‌ها را از شروط دریافت این واحدهای مسکونی عنوان کرد و گفت: برای کمک به این خانواده‌ها، مبلغ ۵۰ ملیون تومان وام با بازپرداخت ۱۳ ساله با دو سال تنفس و همچنین ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض در نظر گرفته شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن استان قم افزود: تفاهم نامه ساخت هزار مسکن برای مردم در شهرهای کوچک و روستاهای استان قم اوایل تیر ماه به امضای سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری قم رسید.

وی با تاکید بر اینکه اعتبار مورد نیاز برای ساخت هزار واحد مسکونی ۷۰۰ میلیارد ریال است گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال آن به صورت کمک بلاعوض از سوی سازمان برنامه و بودجه و ۴۰۰ میلیارد ریال نیز توسط بنیاد مسکن در قالب پرداخت تسهیلات ارزان قیمت پنج درصدی تأمین خواهد شد.
انتهای پیام / 137


کد مطلب: 90783

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/90783/هزار-واحد-مسکونی-بخش-روستاهای-قم-ساخته-می-شود

قم نیوز
  http://qomnews.ir