آیت الله علوی‌گرگانی: توهین به مقدسات اسلام با چراغ سبز دولت های غربی و عربی صورت می گیرد

خبرگزاری تسنیم , 17 شهريور 1399 ساعت 17:12

مرجع تقلید شیعیان در پیامی با بیان این که توهین به مقدسات اسلام با چراغ سبز دولت های غربی و عربی صورت می گیرد، گفت: این کار در حالی صورت می گیرد که همان دولتها اجازه انتقاد به صهیونیسم را نداده و آن را جرم می‌دانند.


به گزارش قم نیوز آیت‌الله علوی‌گرگانی مرجع تقلید شیعیان در پی هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) پیامی صادر و این اقدام وقیحانه را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی             

إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَ إِنَّا لَهُ لَحافِظُونَ

بار دیگر مدعیان آزادی و حقوق بشر، اجازه اهانت به مقدسات مسلمین را به بهانه آزادی بیان دادند و در مقابل بی احترامی به کتاب مقدس مسلمانان و پیامبرعظیمالشأن اسلام سکوت کرده و عواطف انسان های مسلمان را به درد آوردند.

این کار در حالی صورت می گیرد که همان دولتها اجازه انتقاد به صهیونیسم را نداده و آن را جرم می دانند.  اینگونه رفتارهای دو گانه غرب در کنار خیانت برخی سران عربی خشم جهان اسلام را برانگیخته و حکایت از نقشه ای جدید برای دنیای اسلام دارد.

لازم است همگی مسلمانان با وحدت عمل در سایه تعالیم روح بخش قرآن و اعتقاد به مبانی اسلام با نقشه های استکبار مبارزه کنند. هتک حرمت قرآن کریم، هتک حرمت تمامی ارزشهای الهی و آزادیخواهان جهان است

اینجانب این اهانت را که توسط عده ای از افراطیون و با چراغ سبز دولت های این کشورها صورت پذیرفته را محکوم می کنم و به ملتهای مسلمان توصیه میکنم با عمل به دستورات اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله دشمنان را مأیوس کنند.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 91229

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/91229/آیت-الله-علوی-گرگانی-توهین-مقدسات-اسلام-چراغ-سبز-دولت-های-غربی-عربی-صورت-می-گیرد

قم نیوز
  http://qomnews.ir