تلاش برای کاهش نارضایتی‌های مردم / رشد 25 درصدی درآمدهای مالیاتی

خبرگزاری فارس , 29 شهريور 1399 ساعت 17:52

مدیرکل امور مالیاتی استان قم با بیان اینکه برخی از بنگاه‌ها و فعالیت‌های اقتصادی هیچ مالیاتی پرداخت نمی‌کنند، تصریح کرد: هر چند احقاق حقوق دولت دنبال شده است اما تلاش کرده‌ایم تا کم‌ترین نارضایتی را داشته باشیم و از ایجاد حاشیه جلوگیری کنیم.


به گزارش قم نیوز غلامحسین دباغ امروز با بیان اینکه اکنون برای تامین درآمدهای دولت به دنبال جلوگیری از فرارهای مالیاتی هستیم، اظهار کرد: بخشودگی‌ها و حمایت از واحدهای فعال به صورت ویژه پیگیری شده است اما برخی از واحدها هستند که مالیات خود را به تهران پرداختند می‌کنند درحالی‌که هزینه‌های آن‌ها برای قم است و ما تلاش می‌کنیم مالیات آن‌ها را به قم بازگردانیم.

وی با بیان اینکه برخی از بنگاه‌ها و فعالیت‌های اقتصادی هیچ مالیاتی پرداخت نمی‌کنند، تصریح کرد: هر چند احقاق حقوق دولت دنبال شده است اما تلاش کرده‌ایم تا کم‌ترین نارضایتی را داشته باشیم و از ایجاد حاشیه جلوگیری کنیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم گفت: سال گذشته قم در حوزه دریافت مطالبات ردیف سی و هفتم کشور را داشت اما امسال تا مردادماه با 25 درصد رشد نسبت به سال گذشته جایگاه بیست و چهارم را در کسب درآمدهای مالیاتی به دست آورده است و امیدواریم بتوانیم منابع مالیاتی که برای استان پیش‌بینی شده را محقق سازیم.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 91450

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/91450/تلاش-کاهش-نارضایتی-های-مردم-رشد-25-درصدی-درآمدهای-مالیاتی

قم نیوز
  http://qomnews.ir