۰

دیوارنویسی در قم ممنوع /انتقال صنوف مزاحم به شهرک صنوف

قم نیوز: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه دیوار نویسی و چسباندن کارت‌های تبلیغاتی بر دیوار طبق ماده 92 بدون هماهنگی جرم محسوب می‌شود گفت: در مرحله نخست شماره تماس‌ها اخطار داده‌شده و اگر اقدامی نکنند خودشان مکلف بوده کارت‌ها را از روی دیوار پاک‌سازی کنند.
دیوارنویسی در قم ممنوع /انتقال صنوف مزاحم به شهرک صنوف
دیوارنویسی در قم ممنوع /انتقال صنوف مزاحم به شهرک صنوف
به گزارش قم نیوز احمدرضا شفیعی با اشاره به اهمیت ساماندهی دست‌فروشان از سطح شهر، اظهار کرد: در جریان ساماندهی دستفروشان به دلیل حل مشکل معیشت این افراد برنامه ریزی شد تا از ساعت ۱۱ شب تا ۲ بامداد با نظارت کامل در برخی از خیابان‌ها حضور پیدا کنند.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم در مورد اقداماتی در ساماندهی آهن‌فروشان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: ۲۱۰ مورد آهن‌فروش در مناطق هشت‌گانه فعال بودند که طبق فرآیند بند ۲۰ تعریف و ابلاغ و مهلت سه‌ماهه به آن‌ها داده شد.

شفیعی ادامه داد: تاکنون بیش از ۹۰ درصد از آهن‌فروشان به این شهرک انتقال‌یافته و یا تعطیل‌شده و یا تغییر شغل داده‌اند.

وی با اشاره به مطالبه مردم در زمینه ساماندهی صنوف مزاحم، انتقال آهن‌فروشان را نمونه‌ای از این مطالبه عمومی دانست و ابراز کرد: این اقدام سبب رضایتمندی شهروندان، کاهش بار ترافیکی، کاهش تردد خودروهای سنگین و رفع نازیبایی ها و آلودگی صوتی در شهر شده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گلایه مردم از چسباندن کارت‌های تبلیغاتی را مورد توجه قرار داد و گفت: دیوار نویسی و چسباندن کارت‌های تبلیغاتی بر دیوار طبق ماده ۹۲ بدون هماهنگی جرم محسوب می‌شود و در مرحله نخست به شماره تماس‌ها اخطار داده‌ شده و اگر اقدامی نکنند خودشان مکلف بوده کارت‌ها را از روی دیوار پاک‌سازی کنند.

شفیعی عنوان کرد: در زمینه کاهش تخلفات شهری نیازمند آموزش‌های شهروندی هستیم که این موضوع در دستور کار اداره کل و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم قرار دارد.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹
کد مطلب: 91494
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *