۰

آیت الله علوی گرگانی: با استفاده از هنر رسانه پیام شهدا و ایثارگران را به گوش جوانان برسانیم

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: باید با بیانی شیوا و استفاده از هنرهای صوتی، رسانه ای پیام شهدا و ایثارگران را به گوش ملت مخصوصا جوانان رساند و با تربیت جوانان مخلص و بصیر خواب استکبار را برای چپاول سرمایه های ملی و منطقه ای را بی تعبیر گذاشت.
آیت الله علوی گرگانی: با استفاده از هنر رسانه پیام شهدا و ایثارگران را به گوش جوانان برسانیم
آیت الله علوی گرگانی: با استفاده از هنر رسانه پیام شهدا و ایثارگران را به گوش جوانان برسانیم
به گزارش قم نیوز آیت‌الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در پیامی به مراسم افتتاحیه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که پیش از ظهر امروز برگزار شد، اظهار داشت: قال الله تعالی"الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا خوف علیهم و لا هم یحزنون"

وی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملو از صحنه های زیبای جانفشانی و گذشت و ایثار ملت ایران و شهادت طلبی و عزم راسخ جوانان این مرز و بوم برای دفاع از کشور و هویت دینی ایران اسلامی  است.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: حال بعد از گذشت سه دهه از دفاع مقدس لازم است یاد و خاطره آن شهدای والامقام و ایثارگران عزیز گرامی داشته شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: شهر قم که از ابتدا خاستگاه انقلاب و ایثارگری ملت ایران به رهبری امام راحل رضوان الله تعالی علیه بوده است، باید بیش از همیشه نسبت به احیای آثار انقلاب و شهدا و دفاع مقدس اهتمام ورزد.

آیت الله علوی گرگانی خاطرنشان کرد: لذا لازم است از همه دست اندرکاران و عزیزانی که مخلصانه در این راه تلاش می کنند و اقدام به راه اندازی موزه دفاع مقدس کرده اند، تشکر کرده و توصیه می کنم با بیانی شیوا و استفاده از هنرهای صوتی، رسانه ای پیام شهدا و ایثارگران را به گوش ملت مخصوصا جوانان برسانند و با تربیت جوانان مخلص و بصیر خواب استکبار را برای چپاول سرمایه های ملی و منطقه ای را بی تعبیر بگذارند، امید است خداوند فرج برای ملت ایران و ملت های مستضعف عالم فراهم گرداند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 91535
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *