۰
تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم:

مسلمانان با تحریم اجناس فرانسوی ابراز نفرت کنند

قم نیوز: تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: همه مسلمانان و پیروان رسول گرامی اسلام (ص) با تحریم خرید اجناس فرانسوی نفرت خویش را از هتاکان به ساحت رسول خدا اعلام دارند.
تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم: مسلمانان با تحریم اجناس فرانسوی نفرت خویش از هتاکان به پیامبر اسلام(ص) را اعلام کنند
تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم: مسلمانان با تحریم اجناس فرانسوی نفرت خویش از هتاکان به پیامبر اسلام(ص) را اعلام کنند
به گزارش قم نیوز  تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای اظهارات رئیس‌جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(صلی‌الله علیه و آله و سلم ) را به‌شدت محکوم کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

"وما ارسلناک الا رحمة للعالمین"

آزادیخواهان جهان، قرن 21 را قرن اقبال بشریت در اوج جاهلیت مدرن غربی و شرقی، به‌سوی معارف والای الهی معرفی می‌کنند، تمام ایسم‌های تولیدشده‌ی غربی و شرقی در ایجاد حکومتی که بشر را به نیازهای مادی و معنوی‌اش برساند اظهار عجز نموده‌اند و یکی پس از دیگری در حال افول‌اند و جهان پس از خاموشی کمونیسم در شرق لحظه‌به‌لحظه کم سو شدن لیبرال دموکراسی در غرب را نظاره می‌کند.

 جای تعجب ندارد ایادی استکبار هرچه در توان داشته باشند را در دشمنی با حق برای ضربه زدن به دین اسلام، دین اخلاق و عقلانیت، دین رحمت و عدالت به میدان آورند؛ ازاین‌رو موضع‌گیری مذبوحانه رئیس‌جمهور فرانسه در قبال جسارت‌های پی‌درپی اصحاب رسانه کشورش به ساحت مقدس نبی رحمت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) در این‌پازل معنا می‌شود.

تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن این اقدامات زشت و ستیزه جویانه که توهین به عقاید و مقدسات حدود دو میلیارد مسلمان است به نکات ذیل اشاره می‌کند:

نکته اول: اسلام دین عقلانیت و فطرت است، ازاین‌روست که بسیاری از انسان‌ها گرایش روزافزونی به آموزه‌های اسلامی یافته‌اند.  انتظار می‌رود کسانی که ادعای آزادی بیان دارند از مواجهه با این موج اسلام‌خواهی ملت‌های آزاده اجتناب  و از هرگونه برخورد کینه‌توزانه پرهیز کنند.

نکته دوم: برخورد خشن دولت فرانسه با اندیشمندانی چون پروفسور فوریسون و روژه گارودی که افسانه‌های ساخته و پرداخته صهیونیست‌ها در باره کشتار یهودیان را برملا کردند؛ حکایت از نفوذ پشت پرده جریان صهیونیسم در این گونه سیاست ها و اقدامات دولت فرانسه دارد.

نکته سوم: تنها راه مقابله با این قبیل اقدامات عداوت آمیز‌، واکنش جدی عموم مسلمانان است. از این‌رو انتظار می‌رود همه مسلمانان و پیروان رسول گرامی اسلام (صلی الله علیه وآله) با تحریم خریداجناس فرانسوی نفرت خویش را از هتاکان به ساحت رسول خدا اعلام دارند.

نکته چهارم: انتظار می رود مسؤولان دیپلماسی و قضائی کشور باتشکیل پرونده حقوقی در سطح بین الملل برای مرتکبان این جسارات، هزینه ارتکاب چنین اقداماتی را بالا برده واز تکرار چنین اقداماتی جلوگیری نمایند.

و در آخر سخنی با ماکرون: حکومت داری با تکیه زدن بر صهیونیست‌های کودک‌کش و چشم امید داشتن به آمریکای جنایتکار راه به جایی نخواهد برد، ابراز خشم و نفرت مردم کشورت از سیاست های شما در روزهای شنبه ماه‌های گذشته این حقیقت را آشکار کرده است.

 بدان که ذره‌ای از مقام والای اول شخصیت خلقت با سخنان و اقدامات امثال تو کاسته نخواهد شد."یریدون لیطفؤ‌وا نورالله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون "

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸
کد مطلب: 92223
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *