۰
قالیباف عنوان کرد؛

وجود اجماع در میان مسئولان برای حل مشکلات معیشتی

قم نیوز: محمد باقر قالیباف با اشاره به لزوم هم افزایی در رفع مشکلات مردم گفت: برای حل مشکلات معیشتی مردم در کشور، میان مسئولان نظام اجماع وجود دارد.
وجود اجماع در میان مسئولان برای حل مشکلات معیشتی
وجود اجماع در میان مسئولان برای حل مشکلات معیشتی
به گزارش قم نیوز محمدباقر قالیباف ظهر پنج شنبه در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با بیان اینکه امروز در کشور ما موظف به همکاری با یکدیگر هستیم، گفت: ما محکوم به موفقیت هستیم اما در شرایط کنونی کشور همدلی و هماهنگی قوا کفایت نمی‌کند و باید برای حل مشکلات مردم هم‌افزایی میان همه وجود داشته باشد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، تصریح کرد: ما در مجلس تلاش می‌کنیم صدای افرادی باشیم که در سال‌های گذشته مشکلات معیشتی زندگی‌شان را تحت تأثیر قرار داده است و اکنون باید برای رفع مشکلاتشان کار کنیم.

قالیباف با بیان اینکه ما در جایگاه سران قوا هر هفته چند ساعت برای بررسی مشکلات مردم جلسه مشترک برگزار می‌کنیم، افزود: امیدواریم بتوانیم با همکاری هر چه بیشتر باری از دوش مردم برداریم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب کشور برای حل مشکلات، گفت: امروز هم مانند زمان جنگ که همه می‌دانستیم باید مقابل دشمن بجنگیم، برای حل مشکلات معیشتی اجماع وجود دارد اگرچه که در روش‌ها و استفاده از ابزارهای مختلف اختلاف نظرهایی وجود دارد.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب: 100579
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *