۰

اهدای 50 هزار جهیزیه به زوج‌های جوان در سال جاری

قم نیوز: مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی(ره) از برنامه‌ریزی انجام شده برای اهدای جهیزیه به 50 هزار زوج جوان در سال جاری خبرداد و گفت: موضوع اشتغال خانواده‌های مورد حمایت به ویژه زوج‌های جوان به صورت ویژه دنبال می‌شود.
اهدای 50 هزار جهیزیه به زوج‌های جوان در سال جاری
اهدای 50 هزار جهیزیه به زوج‌های جوان در سال جاری
به گزارش قم نیوز مجید ملکشاهی امروز در مراسم اهدای 110 جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد قم که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با بیان اینکه در کمیته امداد ۱۲۰ خدمت اجتماعی به خانواده‌ها ارائه می‌شود، اظهار کرد: در سال جاری با هدف تقویت بنیان خانواده اهدای حدود ۵۰ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه زوج‌های جوان بیش از هر خدمت دیگری نیازمند شغل هستند، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با رویکرد آموزشی به دنبال این است که شرایط بهتری را برای خانواده‌ها فراهم کند تا با مهارت آموزی بتوانند به اشتغال مناسب دست پیدا کنند.

مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: در بحث اشتغال دو کلید واژه سن و شغل را مورد نظر قرار داده‌ایم به این معنی که سن بالا را نه به مفهوم خمودگی و از کار افتادگی بلکه به مفهوم تجربه بالا می‌شناسیم و شغل را به معنی توانمندسازی خانواده‌ها از جمله خانواده‌های سالمند برای تأمین معیشتشان می‌دانیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷
کد مطلب: 100798
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *