۰

«ایزانلو» سرپرست هیات شنا قم  شد

قم نیوز: محمد ایزانلو تا زمان برگزاری مجمع انتخابات هیات شنا، شیرجه و واترپلو بر اساس ابلاغ رئیس فدراسیون این رشته به عنوان سرپرست هیات قم معرفی و منصوب شد.
«ایزانلو» سرپرست هیات شنا قم شد
«ایزانلو» سرپرست هیات شنا قم شد
به گزارش قم نیوز تحول در هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان قم به دنبال پایان دوره چهار ساله ریاست حسین حاجی‌اسماعیلی در این هیات ورزشی صورت گرفت و محمد ایزانلو تا برگزاری مجمع انتخابات این هیات مسوولیت سرپرستی آن را بر عهده گرفت.

محمد ایزانلو مسوولیت سرپرستی هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان قم را در حالی بر عهده گرفت که دارای ا مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت راهبری ورزش در سازمان‌های ورزشی است و با توجه به برخورداری از مدارک مربیگری و داوری شنا و نجات غریق و همچنین سوابق قهرمانی در مسابقات استانی و کشوری در این رشته ورزشی دارای تخصص است.

انتصاب ایزانلو به عنوان سرپرست هیات شنا، شیرجه و واترپلو قم در حالی انجام شد که مهر ماه سال 1396 حسین حاجی‌اسماعیلی در مجمع انتخابات این هیات از اعضای مجمع رای اعتماد گرفت و چهار سال مسوولیت ریاست این هیات ورزشی را بر عهده گرفت و مسوولیت وی به تازگی به پایان رسیده است.

چهار سال قبل نیز محسن رضوانی رئیس حال حاضر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در مجمع انتخابات هیات قم حضور داشت و کاندیداهای آن مجمع حسین حاجی‌اسماعیلی، کاظم عزیزخانی و شهرام دارابیان بودند که با کناره‌گیری دارابیان به نفع حاجی‌اسماعیلی، رای‌گیری بین دو کاندید دیگر انجام گرفت و سرانجام حاجی‌اسماعیلی با 12 رای  از 15 رای اعضای مجمع تا سال 1400 رئیس هیات قم شد و حالا با پایان این دوره چهار ساله، محمد ایزانلو سرپرست هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان قم شده است.

انتهای پیام / 137
جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب: 101121
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *