۰

نگرانی از ۲۲ مورد ابتلا به کرونا در بخش خلجستان قم

قم نیوز: استاندار قم با ابراز نگرانی از ۲۲ مورد ابتلا به کرونا در بخش خلجستان، بر لزوم پیگیری و دلایل گسترش کرونا در منطقه خلجستان تاکید کرد.
نگرانی از ۲۲ مورد ابتلا به کرونا در بخش خلجستان قم
نگرانی از ۲۲ مورد ابتلا به کرونا در بخش خلجستان قم
به گزارش قم نیوز سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی چهارشنبه شب در صد و پانزدهمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که در محل سالن کرامت استانداری قم برگزار شد بیان کرد: اینکه در گزارش‌ها میانگین تزریق واکسن در قم ۷۰ درصد است جای امیدواری دارد ولی هرچند روند بیماری در قم نزولی است باید هم چنان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن مردم را با اقناع سازی ترغیب و تشویق کرد.

وی افزود: با توجه به ظهور سویه ویروس جهش یافته امیکرون و درگیری کشور عربستان سعودی با این ویروس باید در این زمینه دقت بیشتری صورت گیرد برای اقناع سازی جلسات شورای اطلاع رسانی استان مانند سابق باید برگزار شود تا از ظرفیت رسانه‌ها و صداوسیما برای ترغیب مردم به سمت واکسن و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بهره مند شویم.

استاندار قم در زمینه تهویه مدارس گفت: تهویه مدارس استان باید بررسی شود اگر نیاز به اعتبار دارد که باید از درگاه‌های مختلفی این امر بررسی شود هم چنین بر محلات کم برخوردار استان هم تمرکز بیشتری صورت گیرد.

به گفته شاهچراغی؛ اینکه در گزارش ۲۲ مورد ابتلاء به کرونا در خلجستان شناسایی شده است جای نگرانی است و باید پیگیری شود این افراد بومی هستند و اینکه جز افراد واکسن زده یا نزده می‌باشند باید دلایل این امر بیشتر مورد پیگیری و بررسی قرار گیرد.


انتهای پیام / 106
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب: 101378
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *